Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy még változik...

Van esély rá hogy még változik a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi és előnytelen a mellem, még abban a fázisban van amit a kortársaim nagyrésze már kinőtt, ilyen hegyes az alakja és épphogycsak jó rám a legkisseb meltartó méret. mindjárt 17 leszek és borzasztóan félek hogy nem növöm ki, méghogyha kicsit meg is nő ez a rakéta alak akkor sem fog eltünni.

Az a helyzet hogy jelenleg egy fiú elött sem merném levenni a felsőm, és ha ez igy marad kénytelen leszek kés alá feküdni.

valakinek van tapasztalata azzal hogy kinötte ezt a hegyességet, és ha igen mennyi idősen?



2019. nov. 23. 04:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
74%

Attol fugg mennyire hegyes

Nekem is hegyesebb, bar nekem nem kicsi. Nyugi ne parazz ra biztos nem gaz

2019. nov. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mutass rola kepet hogy kb milyen. Nyilvan nem kell elkuldened a sajatodat csak keress egy kepet ami hasonlit ra nagyon, mint ahogy en is kuldtem az elobb
2019. nov. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyon hasonlit ehez

2019. nov. 23. 04:28
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Megnéztem linked,hihetetlenül felizgatott,szerintem csodaszép cicik😍
2019. nov. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonymousreview60 ***** válasza:
32%

Relatíve messze van a zsáneremtől, de ha úgy összességében rendben vagy, főleg fejben, akkor ez nem tartana a dugástól sem vissza.

Ha úgy érzed, nagyon nem jön be sajàt magadnak az alakod, pszichológus ellenére sem, akkor nyugodtan csináltasd meg a melleidet.

39 FHET

2019. nov. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szerintem semmi probléma nincs vele. Szép.
2019. nov. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat sracok, de nem arra lennék kiváncsi hogy kinek jön be és kinek nem ez a fajta, hanem olyan nők válaszát/ tapasztalatát várom akiknek volt ilyen mellük és kinöttek belőle, az érdekel hogy nekem ennyi idősen van e esélyem kinőni.
2019. nov. 23. 05:18
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Amennyibdn a pasiknak bejön,nem mindegy?

Majd ha szoptatsz megváltozik a forma és a méret..

Nekem is bejön egyébként.37F

2019. nov. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi nekem 22 éves koromig fele ekkora volt a mellem akkor kezdett el átformálodni és kimerem jelenteni ritka szép mellem lett kicsit lehetne nagyobb de formára szép volt aki azt hitte rá szilikon.Szoval sokat változhat még a tested :)

26L

2019. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Naná, hogy változik!

Figyelj! Igaz nekem sose volt "rakéta" formájú, inkább kerek, de nagyon-nagyon kicsi, lapi... Pláne 17 évesen. Akkor még én is azt hittem semmi nem lesz belőle! :) De valamicskét mégiscsak nőtt, 20-21 éves koromra azért csak volt akkor, hogy szűk felsőben azért látszott, hogy van mellem, mégha bő pulcsiban nem is látszott... :) És kb, 25 voltam, mire elérte a mai méretét. Nem mondom, hogy a 20 éves korominál túlságosan nagyobb, viszont olyan telibb vagy hogy mondjam, kerekebb, de úgy a női kezem végülis tele vele, míg 170éves koromban messze nem volt így!


Na és mondok én neked valamit! Akkor én is szomorkodtam, hogy "semmi" mellem, ma meg irtóra örülök, hogy ilyen és ekkora! Nekem sohasem lógott, és melltartót is csak akkor hordok, ha átlátszóbb a felsőm. Nagyon kényelmes. Hülyét kapnék, ha valami két nagy dinnye lenne rajtam helyette. Ja és a nagymellű kortársaim mindegyikének lóg! Szörnyen néznek ki, és melltartó nélkül nem tudnak létezni... Ez kéne neked is? Hát én már nagyon örülök, hogy nekem így alakult! Arról nem is beszélve, hogy nehogy azt hidd, hogy minden pasinak a nagy (és lógó) csöcsök jönnek be... Sőt...! ;-)



Amúgy meg nézd meg anyádat, neki milyen, könnyen lehet, neked is olyan, meg akkora lesz....!

2019. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!