Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a punk és a...

Mi a különbség a punk és a hardcore stilus között?

Figyelt kérdés
Gondolok itt zenére, öltözködésre, életmódra stb...
2010. júl. 27. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokminden.

A Hardcore punk, vagy ahogy gyakran hívják, a hardcore, a punk rocknak egy alműfaja ami az 1970-es években indult útjára Észak-Amerikából és az Egyesült Királyságból. A zenében az újdonságot az hozta, hogy a hangzása sokkal vastagabb, súlyosabb és gyorsabb volt, mint a punk rock. A korai hardcore punk jellemzője, hogy a dobok és az ének ritmusa is egyformán gyors volt, míg a modern hardcoreban nem feltétlenül egyezik meg a dobok és az ének tempója a dal tempójával.[1] A dalok általában rövidek, gyorsak és hangosak. A dalok jellemző témái: politika, személyes szabadság, fasizmus, erőszak, szociális jelenségek, straigh edge, háború, drog és maga a hardcore szubkultúra.


Nálunk a harcorosok inkább katonai cuccokat hordanak, nácik és fültágitóik, tetkóik vannak. A punkok meg tarajasok, kockás gyatyások, leopárdmintások...

2010. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, melyik náci hord fültágitót.
2010. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nácik... max. rasszisták.
2010. júl. 27. 19:05
 4/4 anonim válasza:

én azt sem tudtam, h a hc-sek törődnek a bőrszínnel..

amúgy a punkhoz odaírnám még a hipós gatyát, rózsaszín cuccokat. a hc-hez fullcap deszkás cipő. legalábbis én ezt vettem észre.

2010. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!