Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már az Online...

Valaki rendelt már az Online cipő oldalról? Mi a véleményetek róla? Replika termékeket árusítanak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 12:17
 1/2 anonim válasza:
Rendeltem viszont egy mérettel kisebbet kaptam szval inkabb megeri elmenni boltba megvenni mert ahogy en tapasztaltam nem meg bizhato aztan a visszakuldes maceras mert vagy visszautaljak a penzt vagy nem.
2020. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trezz válasza:
Én eddig két cipőt rendeltem és egyikkel sem volt problémám.Az hogy kisebb méretet küldenek megeshet ezért lehet hogy érdemesebb elmenni és megvenni egy boltban.Meg az hogy replika vagy eredeti én szerintem egy normális oldalon nem kell attól félni hogy replikat kapsz.Talán annyival jobb az online hogy több fajta cipő van és nem kell egyik üzletből a másikba szaladgálni.
2020. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!