Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok olyan webáruházat...

Hol találok olyan webáruházat vagy cipőboltot, ahol hasonló csizmát árusítanak? Nagyon válogatós vagyok cipő ügyben.

Figyelt kérdés

Már összejártam, a Westend-et, Árkádot, de egyszerűen nem lehet normális csizmát találni sehol. Ha netán találok olyant ami tetszik, akkor az meg nincs 36-os méretben. Hasonló csizmát keresek, amit meg is rendeltem, de szállítás előtt leselejtezték, mert hibás volt.


[link]


2011. jan. 4. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Deichmannaban vettem Cindy Crawford kollekcióból, 25 ezer forint, bőr, térdig felér.

Igaz annak a talpa kisebb de annak is magasított.

2011. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ott én is találtam a Cindy kollekcióból egyet ami tetszett, de nem volt 36-os. Egy másik boltban találtam 36-os, az meg hibás volt. :)Én azt nem értem, hogy miért csak egy darabot rendelnek pl. 36-osból ....? A Tamarisban is volt egy szép 40.000-ért, de abból sem volt a méretemből.
2011. jan. 4. 10:44
 3/5 nebula ***** válasza:
nem csak egyet szoktak rendelni, csak a 36-37es meretek hamarabb elfogynak :)
2011. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem ..., a Tamarisba pl 36-osból és 41-ből 1 db.oz rendelnek. :(
2011. jan. 4. 10:50
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagy lehet, hogy csak egyet kapnak, már nem emlékszem pontosan, hogy is mondta az eladó.

Én speciel nem szeretem a combcsizmát, nem áll jól mert alacsony vagyok (160 cm), ha a sarka magasabb 10 cm.-nél akkor már nem tudok benne járni :D

Más is ilyen "problémás" cipő ügyben vagy csak én vagyok a kakukk tojás? :)


40/N

2011. jan. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!