Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szepek a dus ajkak? Vagy...

Szepek a dus ajkak? Vagy inkabb csunyak? Milyennek talaljak az emberek?

Figyelt kérdés
Nekem dus ajkaim vanak es a fiuk tobbsege szepnek tartja. De egy-egy lany osztajtarsam azt mondja hogy tul nagyok nem szepek. Lehet hogy csak irigykednek? Hogy gondoljak a legtobben > Tenylkeg csunya? Azert nem olayn dus mint egy negere de nem is nagyon vekony.
2008. nov. 22. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép. Én fiú vagyok és nekem is dúsabb egy kicsit aaz átlagnál.
2008. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Az a lényeg, hogy a párodnak (vagy leendő párodnak) így tetsszél, nem? Eltérőek vagyunk, eltérőek a vélemények is. Ha a fiúknak tetszel így, akkor ne zavarjon, ha a lányoknak nem :-)

Jó, egyébként van, ami tényleg nem szép, de az meg már betegségtől van (láttam már olyan embert), gondolom, neked nem azért dúsak az ajkaid.

2008. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Angelina Jolie ajkai szerintem szépek. Maria Geronazzo szája már nagyon randa.
2008. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

A második válaszoloval nem teljesen értek egyet, mert sztem nem az a lényeg h a pasidnak majd tetszedjél,hanem az h magadnak:)

Ám nekem is telt ajkaim vannak, és sztem szép, nekem még senki se mondta h nem szép, de ha vki is mondaná az tuti irigy..és majd lehet akik most mondják neked pár év mulva mennek ajakfeltöltésreXD Ne foglalkozz velük, mondd majd nekik h neked szép a szád, bármit is mondanak, és h te elégedett v magaddal..hid el egyből leszálnak rolad/tapasztalat/

2008. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a természetes dús ajak szép és szexi. a lányok az osztályból pedig irigyek, ennyi :)


kattekop

2008. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Előttem 2-vel, aki nem értett egyet a 2. válaszolóval: jó, te is legyél megelégedve, de azért tényleg fontos szempont, hogy annak, aki a legdrágább neked, és akit megszeretsz, és ő is megszeret, az ilyennek szeret meg, és ez igenis nagyon fontos dolog, jó érzés, ha olyannak szeretnek, amilyen vagyok, és nem kell változtatnom olyan dolgokon, amik adottságok, és amikkel együtt születtem, és csak sok pénz árán vagy sehogy nem sikerülne (nekem pl. az alacsonyságom, nem leszek magasabb).
2008. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
mindenkinek más az ízlése :)
2008. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem értett egyet a 2valaszoloval..

Én is alacsony vok..am ha vki szeret az téll ugy szeret a h vagyunk. Am igazad van h az is fontos, csak én más h értelmeze ezt..mert sztem aki szeret minekt, annak nem számít h telt e a szánk v vékony, mert ugy is szeret, és elfogadja, és lehet h azelőtt nem tetszett neki, de mivel rajtunk van így imádni fogja. Én így gondolom.

2008. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Akinek jol all a csokos szaj, mert en igy hivom, annak szep. De nem mindenkinek all jol. Van, hogy en is mondom, hogy Ur Isten milyen vastag a szaja,aaa...
2008. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom itt most nem a beültetett műszájról van szó, hanem arról, ha valakinek alapból ilyen, azokat az embereket pedig így szokja meg, így ismeri meg a környezete, alapból természetesnek vesszük.
2008. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!