Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon hogyan tudom leszedni...

Otthon hogyan tudom leszedni a géllakot a körmömről?

Figyelt kérdés
Nincs reszelőm hozzá meg semmi ilyesmim. A vírus miatt meg nem tudok elmenni körmöshöz. Van valamilyen módszer amivel le tudom szedni?

2020. ápr. 18. 22:24
 1/5 anonim válasza:
46%
Le kell áztatni, körömlakk lemosoval átitatod a vattát, ráteszed a körmödre, betekered alufóliával hogy ne mozduljon el és kb 10 perc után felázik, ha nem akkor még hagyni kell rajta aztán óvatosan "lekapargatod". Inkább aceton mentes körömlakk lemosoval csináld ha teheted mert az acetonos kiszárítja a körmöd.
2020. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az acetonmentes lakklemosó nem oldja a lakkzselét. Rendelj netről tipleoldót.
2020. ápr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Hu, de randa lehet!
2020. ápr. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Géllakot nem oldja az acetonmentes. Valoban tipoldóval kell beáztatni. De még így is érdemes a tetejét megreszelni kicsit, mert a fényes felületet sokkal nehebben fogja feloldani.

Vagy marad a reszelő, de ezzel sokkal óvatosabban kell bánni, hogy ne sértsd meg a sajátod. Sajnos otthon más lehetőség nincs rá. :)

2020. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit reszeld meg a tetejét, majd acetonos körömlakklemosóval átitatott vattát tegyél a körmödre, amit alufóliával betekersz. Hagyd rajta pár percig, majd óvatosan kapargasd le a lakkot.
2020. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!