Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jön fel a géllak a...

Miért jön fel a géllak a körmömről?

Figyelt kérdés
Mindig este megcsinálom az előírásoknak megfelelően de másnap vagy egészbe vagy nagyobb darabokba lejön. Kipróbáltam már rengeteg márkájú lakkot és mindig ez van. Ha valaki tud legyen szíves adjon tanácsot, köszönöm!

2020. márc. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet gond.


Ha ezekre válaszolsz, akkor szívesen segítek!

Pontosan mit jelent az előírás szerint csinálod?

Milyen lámpát használsz?

Milyen anyagokat használtál pl legutóbb?

2020. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reszelt körömre gombaölő meg primer első rétegnek egy szintelen lakk majd 2 szín majd ismét egy réteg lakk. A lámpa egy 18 wattos uv lámpa van hogy 4 percig is köttetem. Most cristal nails terméket használtam.
2020. márc. 30. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj, de így nem lehet válaszolni. Most vagy normálisan válaszolsz, vagy nem.


Többször leirtam már a folyamatot, termékeket keress rá. Kb az összes körmös kérdésre adtam választ az elmúlt fél évben. Nézz körül ott.

Feleslegesen nem írnék oldalakat, ha te arra nem veszed a fáradtságot, hogy rendesen válaszolj.

2020. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi számít rendes válasznak, atya világ.
2020. márc. 30. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Reszelt körömre


Mit jelent nálad a reszelt köröm?

A körömlemezt mattítod? Milyen reszelővel?

Előtte nem tolod fel a bőrt, nem kaparod le?


gombaölő


Milyen márka?

Nem inkább valami nail prep folyadék lesz ez?


meg primer


Milyen márka?

Savas?

Savmentes?


első rétegnek egy szintelen lakk


Mi az, hogy színtelen lakk?

Egyáltalán géllakk?

Mi a neve?

Alaplakk egyáltalán?

Ezt kötteted? Fixalod, reszeled?


majd 2 szín majd ismét


Milyen márka?

Két réteg kötött fixalsz? Lámpázol?



egy réteg lakk.


Milyen lakk? Fedő?

Ugyanaz, mint az alap?


A lámpa egy 18 wattos uv lámpa van


Remek, a lámpa legalább kiderült!


hogy 4 percig is köttetem

Felesleges annyi ideig, főleg minden réteget.

2020. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék kötekedni, de abszolút igaza van az #5-ös válaszolónak! Én is több műkörmös kérdésre válaszoltam már, segítek, de az infó kevés! És erre szoktam mondani normális esetben, hogy könyörgöm, minek dobtok ki végzettség nélkül, otthon több ezer forintot, ha utána nem tudjátok, mit hogy kell? 😕 Mindegy, magánvélemény. Jó okés, most más a helyzet, nincsenek körmösök.

Viszont...a reszelt köröm tényleg nem mindegy! Hogy reszelt? Hányas reszelővel reszeled, esetleg csak bolyhozod? Írtad, hogy Crystal Nails cuccaid vannak. Mi van a gél lakkra írva? One step vagy 3 step? Hiszen nem is mindegy az előkészítése ezeknek sem. One step alá reszelni sem kell, elég a No Buffer Scrub. Mattítás során mindenhol rendesen mattítasz? Nem marad fényes felület? "Színtelek lakk", tényleg, az mi? Arra mi van írva? Base gel, Compact base gel vagy esetleg Easy Off Top? Vagy micsoda? 🙂

A 4 perc tényleg sok, addig nem kell köttetni. Éleket zársz? A bőrre nem mész ki? Volt már gél lakkod, amit körmös készített és ha igen, akkor az mennyire volt tartós?

2020. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!