Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lánynak nyáron fehér a bőre?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz? Évek óta csokibarnára barnultam, de elég sok anyajegyem lett a hasamon ami miatt már félek. Nem hófehér a bőröm, hanem valami ilyen: [link]
2020. ápr. 19. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Régen az úrilányok fehérek voltak, a cselédek meg a földeken dolgozók voltak a barnák. Arról lehetett megismerni valakit, honnan származik, hogy mennyire fehér a bőre. Nagyot fordult a világ. Ma már mennek mesterségesen is barnulni, pedig árt a bőrnek (száraz, vízhiányos lesz és ráncos is).
2020. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

dehogy gáz. ez még annyira nem is fehér, de azzal sincs gond. jó, hogy vigyázol magadra, nem éri meg a csokibarnaság a bőrrákot, meg hogy 40 évesen mazsola szottyadtságú legyél. 20 éves korom előtt én is szarránapoztam magam, aztán egy bőrrák a családban rádöbbentett, hogy le kéne álljak vele. azóta még fényvédőzök is, néha beszólnak, hogy hogy vagyok ilyen fehér még nyaralás után is, de ez csak az a hülye berögződés, hogy akkor érezted jól magad, ha kb leégtél vagy brutál barna vagy... tényleg szocializáció az egész, japánban, koreában meg a minél sápadtabb bőrért tesznek meg mindent.


ha nagyon nem tudod magad világos bőrrel elfogadni, önbarnítózz, az sokkal kevésbé káros

2020. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán szerinted ki foglalkozik ezzel?
2020. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nrm gáz!! Fontos oda figyelni a bőrünkre, hiszen a nap az egyik legnagyobb ellensége. Igaz hogy nem rögtön veszed észre a hátrányát, hanem majd amikor majd 40 év körüli leszel. Akkor lesz szottyadt a bőr, és tele lesz pigmentfoltokkal.

Szóval inkább legyél fehér és 40 évesen is szép!!! :)

2020. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem fehéren szexi egy nő, de hát én egy senki vagyok, vannak itt okosabbak akik megírják neked a tutit.

F

2020. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Egy lánynak mindig legyen fehér a bőre.
2020. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Én femyvédőmániás vagyok ezért örülök, hogy hófehér vagyok, hiszen tudom, hogy működik a termék.
2020. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
nem látom a problémát. Természetes dolog.
2020. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Nem gáz. Vagyis szerintem nem az, én sose szoktam napozni, nem érzem magam gáznak :D
2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

"Egy lánynak mindig legyen fehér a bőre." Az ilyen féreg beszólások miatt voltak évekig komplexusaim, mert gyorsan barnulok és alapból enyhén kreolos a bőröm...volt olyan nyár, hogy behúzott függönynél gubbasztottam hetekig, csak hogy ne barnuljak.


Elnézést az offért.

Kérdező, szerintem semmilyen bőrszínnel nincsen gond, ha természetes. A túlzott napozás a gond, ahogy az első is írta.

2020. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!