Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tudjuk, hogy egy...

Lányok! Tudjuk, hogy egy átlagos lány is lehet nagyon szép, fullos lány, egy kis smink, sexy ruha vásárlás, fodrászat után. De egy pasi hogy/mivel dobhatja fel magát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Fodrász,új ,márkás ruha.Szép elegáns, de még is szexi ékszerek(pl.karóra,karkötő,gyűrű,nyaklánc nekem nem jön be,de az is lehet) :)

16Cs

2010. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Mi az a tizenhat csé?
2010. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

16 csaj szerintem.

Nekem bejönnek az ékszerek, persze csak mértékkel. Ha pl eddig simán hordtad a hajad, és most felzselézed az is sokat dobhat vagy esetleg megborotválkozol.:D, új ruha, ilyesmik szerintem.

2010. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

új ruha, másfajta frizura, illetve ezüst és bőr ékszerek. az ezüsttel kombinált bőr karkötő tökjó szerintem, de a nyaklánc, gyűrű is jöhet. esetleg írd be a google képekbe, hogy street style, és onnan meríts ötleteket. sok sikert!;)

14/L

2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szülessen újjá.
2010. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaaa, hogy 16 csaj, akkor ezekszerint szígánj, de legalább beszélne magyarul...


második

2010. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy ilyen retrós napszemüveg is nagyon fel tudja dobni a pasit.
2010. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cigány,de fullretardált barom! Szánalomra méltó vagy,hogy egy betű miatt ilyennek titulálsz embereket. Jó kis emberke lehetsz,gratulálok a hozzátartozóidnak,vagy talán kitartást kellene inkább kívánnom.
2012. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jó az én véleményem minden lánytól külömbözni fog mert "fiús csaj vok" na szerintem nem kellenek ékszerek azojan furcsa egy fiún szerintem deszkás csuka börkabár és normálisan....nem kell ide semmi
2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg mi cigány benne te nem vagy normális attól hogy leirta hány éves attól nem az ennyi erővel állíthatom rólad h ri*anc vagy de nem teszem mert nem ismerlek de azt tudom hogy nagyon nagy a képzelő erőd
2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!