Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanság miért mondják a...

Mostanság miért mondják a csúnya lányokra, hogy szép, és a szép lányokra, hogy átlagos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Példát mutass, kérlek. Amúgy megeshet, hogy ami pl. neked gyönyörű, az nekem átlagos, vagy éppen egyáltalán nem is tetszik, ami pedig neked átlagos, az nekem a legvonzóbb, amit láttam.
2011. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy amit te csúnyának látsz, azt más különlegesnek, és épp ezért tetszik neki
2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Mert mindenkinek más az ízlése. Én akármilyen pasira azt mondtam eddig hogy igen, jóképű és bejön, a barátnőim szinte mindig úgy néztek rám, mint egy őrültre... :D
2011. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem mindenki szemében így van én a fiús csajokat bírom lehet hogy másnak kinézetileg nem jönnek be de viszont sokkal jobb fejek mint más nekem van egy csaj haverom a suliba és lassan jobban el vagyok vele mint mással mindenki csak haverként nézrá de valakinek csúnya valakinek szép nekem szép de az osztálytársaim mind egy csajra buknak aki nekem nem jönbe ri*bancsága miatt ennyi..

14/f

2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mert a szépség relatív.
2015. okt. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!