Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Gresa Szonja?

Figyelt kérdés

Szerintem gyönyörű és különleges. A barátnőim nem értenek egyet.

[link]



2020. ápr. 20. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Igen, szerintem is gyönyörű! Az orra íve... ha nem plasztikás, akkor nagyon szerencsés ezzel a nózival.

Amúgy a Wizz-es sztyuvik mind nagyon szépek és csinosak és kedvesek, bájosak. Én nem tudom, hogy tudták így összeszedni őket, de tényleg klasszisok.

2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Szép. De nem gyönyörű. Mindegyik képe nagyon megcsinált, alapban is nagyon sok festék van rajta, és akkor még a photoshop, effektek. Talán 1-2 képen látni, hogy milyen lehet valójában, de ugye azok sem teljesen természetesek. Szépek a vonásai, szépen lehet sminkelni. Különlegesnek azért nem mondanám, mert olyan tipikus insta-sminkje, stílusa van.
2020. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Helyes lany, de ha szep is, a sok retustol meg mindentöl nehez kitalalni, hogy valoban jol nez-e ki, vagy csak ezekkel.
2020. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Szép, de kb. 1 perc múlva el fogom felejteni, mert rengeteg lány így néz ki az instagramon. Nekem általában nem tetszik a szőke haj, ezért sem fog meg túlzottan, de persze objektíven szemlélve szép.
2020. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja várjál letekertem az aljára, hogy milyen volt mielőtt megtanulta jobban szerkeszteni a képeit [link] hááát így még kevésbée tetszik
2020. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
5: jujj, eléggé más. Tényleg sokat számít a szerkesztés, trükközés.
2020. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
5. De ciki. Tényleg átlagos.
2020. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Nekem meg átlagosként jobban tetszik, mint travivá sminkelve. Mondjuk az az átlagos kép is fossá van szerkesztve. :/
2020. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Amit átlagosnak mondtok, számomra ott is szép. Az alakja is tetszik. De a kommentekből az látszik, hogy ahányan vagyunk, annyi különböző ízlés. :)
2020. ápr. 20. 15:37
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk ezt a "ciki" és hasonló megjegyzéseket nem értem. Nemhiába van a lányok önbizalma a béka feneke alatt. :(
2020. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!