Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVON - Mi a folyamata annak,...

AVON - Mi a folyamata annak, hogy tanácsadónő lehessek?

Figyelt kérdés

Rámentem az oldalra, be is írtam az adataimat, de ezt ezt a részt nem értem:

"A +36 utáni részt szóköz és írásjelek nélkül írd be. Fontos, hogy pontosan add meg a telefonszámod, mert ezen fogunk keresni időpontegyeztetésre."


Mihez kell időpont egyeztetés? Azt hittem, az egész annyi, hogy beírom az adataimat, küldenek újságot, aztán csókolom.



Másik, ha tanácsadónő leszek, és csak magamnak vásárolok, abból nekem származik bajom? Azt olvastam valakitől, hogy ő is csak azért regisztrált, hogy olcsóbban vehessen magának, és nem lett baja belőle, lényeg, hogy a cégtől vásároljanak.


És még, csak arra érvényes a kedvezmény bizonyos összeg felett, ha újságból rendelek, vagy netes vásárlásra is?



2020. ápr. 21. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az Avon egy piramisjáték. Ha belépsz, te valaki más alá fogsz tartozni, aki a te vásárlásaid után is kap jutalékokat. Épp ezért abban van a nagy üzlet, ha te is beléptetsz magad alá embereket, és akkor utánuk meg (ha elég sokat vásárolnak), akkor te kapnál jutalékot.


Lehet úgy is, hogy csak magadnak vásárolsz (bár számíts rá, hogy az elején nyaggatnak majd), csak nem biztos, hogy megéri.


Én Oriflame-ben vagyok ugyanígy, szeretem, de olyan magas a kezelési költség és a postaköltség (hacsak nem rendelsz elég magas összegekben), hogy nem mindig éri meg. Persze, ha te több tízezret költenél havonta, akkor tuti megéri, mert tanácsadóként olcsóbban vásárolhatsz.

2020. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont a lényeg maradt ki :) azért kell a telszám, hogy nyaggathasson a direktorod vagy akárhogy is hívják. Persze az is lehet, hogyha elmondod az elején, hogy csak magadnak vásárolsz, akkor ezzel békén is hagynak, emberfüggő.
2020. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Uh, akkor inkább kihagyom.

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kész. :)

2020. ápr. 21. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni akartalak, próbáld ki, max nem rendelsz, ha nem jön be. :)

Csak ismerd a rendszert. Ezeknek a hálózatépítés a lényege, nem maga az eladás. Aki a piramis tetején van, az jól jár, és nyilván az az érdeke, hogy sokat adjon el az is, aki lent van. Ezt különböző módszerekkel érik el, pl biztos ajánlanak neked majd olyat az elején, hogy rendelj X pont/forint értékben, és drága ajándékokat kapsz az első három hónapban. Ha ráveszed a barátnőidet, hogy lépjenek be ők is, akkor utánuk is ajándékokat kapsz, persze, csak ha rendelnek.


Mint írtam, én a konkurens cégbe lettem behúzva, itt nagyjából 20ezer, talán kicsit felette van az, amit el kell költeni, hogy ne legyen kezelési, szállítási költsèg. Alatta is lehet rendelni, csak akkor kb bukom a tanácsadói kedvezményem, hiszen azt a fentiekre költöm.

2020. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Az Avonnál nem úgy működik a regisztráció hogy csak beírod az adataidat. Jelentkezni tudsz az oldalon hogy tanácsadó szeretnél lenni, és egy koordinátor felveszi veled a kapcsolatot és Ő regisztrál be, ez a regisztráció történhet személyesen és online is. Vagy ha van olyan ismerősöd akinél be tudnál lépni Őt is tudod emiatt keresni.

Az hogy valaki mennyire zaklatja az alatta lévőket eléggé ember függő, valamint ha már az elején megmondod hogy Te nem szeretnél vele komolyabban foglalkozni, csak magadnak rendelnél, akkor nem hiszem hogy zaklatnának.

Nem kell csapatot építeni sem, csak ha valaki azzal is szeretne foglalkozni.

És természetesen nem gond ha csak magadnak rendelsz, sokan csinálják így.

Az Avonnál valamivel olcsóbb a szállítás meg ilyenek mint az Oriflame-nél.

Ajándékok persze az Avonnál is vannak amiket bizonyos rendelési érték felett megkapsz, vagy épp 99ft-ért megvehetsz, de ezek úgy gondolom egyik cégnél sem kötelező, csak egy lehetőség.

2020. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!