Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veletek fordult már elő hasonló?

Veletek fordult már elő hasonló?

Figyelt kérdés
Egyik csoporttarsam avon tanácsadónő. Mostani és az előző rendelesemnel észre vettem, hogy egy termék meg van bontva, most egy haj olajat és hajpakolast rendeltem. A hajpakolás ugye le volt fedve ilyen akarmivel, az nem volt gyanús. Az olaj viszont olyan volt, mintha használva lett volna. Előzőleg az arctonikkal voltam így. Szerintetek ez helyen való? Veletek fordult elő ilyesmi?

2018. márc. 13. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is avon tanácsadónő lennék, néha úgy kapom meg a termékeket, hogy a doboza félig szét van szakadva. Ne tudd meg milyen kínos így átadni valakinek... "Nem a kutya szájából szedtem ki, így kaptam a központból dobozban."

Olaj: első fújásnál rögtön nagy mennyiség jött belőle? Vagy 2-3x meg kellett nyomni, hogy rendesen kifújja? Ha előbbi, akkor gyanús, hogy kipróbálta.

Nem minden dobozon van műanyag fólia (igazából a többségen nincs).

2018. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Planet spa olivaolajos olajrol van szó, nem arról a nyomosrol
2018. márc. 14. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!