Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Veletek fordult már elő hasonló?

Egyik csoporttarsam avon tanácsadónő. Mostani és az előző rendelesemnel észre vettem, hogy egy termék meg van bontva, most egy haj olajat és hajpakolast rendeltem. A hajpakolás ugye le volt fedve ilyen akarmivel, az nem volt gyanús. Az olaj viszont olyan volt, mintha használva lett volna. Előzőleg az arctonikkal voltam így. Szerintetek ez helyen való? Veletek fordult elő ilyesmi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Avon, tanács, tanácsadónő

márc. 13. 20:38  Privát üzenet  

A válasz

Én is avon tanácsadónő lennék, néha úgy kapom meg a termékeket, hogy a doboza félig szét van szakadva. Ne tudd meg milyen kínos így átadni valakinek... "Nem a kutya szájából szedtem ki, így kaptam a központból dobozban."

Olaj: első fújásnál rögtön nagy mennyiség jött belőle? Vagy 2-3x meg kellett nyomni, hogy rendesen kifújja? Ha előbbi, akkor gyanús, hogy kipróbálta.

Nem minden dobozon van műanyag fólia (igazából a többségen nincs).

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 13. 21:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Planet spa olivaolajos olajrol van szó, nem arról a nyomosrol

# 2/2Időpont márc. 14. 07:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakivel fordult már elő hasonló?
Volt valakinek hasonló? Kihez fordult?
Valakivel hasonló fordult elő?
Érzékeny a fogam, de nem értem mitől. Veletek fordult már elő hasonló?
Fordult már elő veletek hasonló? Pici pöttyek és eszméletlen viszketés mindkettőnknél?
Minek a hatására változhat meg a pénisz mérete (és persze nem jó irányba )? Veletek fordult már elő hasonló? Engem eléggé frusztrál a dolog.35/F

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!