Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ínyfék piercingem miért...

Az ínyfék piercingem miért jön egyre lejjebb?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja van, semmi gond nem volt vele, de úgy vettem észre, hogy egyre lejjebb ereszkedik. Ilyenkor ki kell venni, vagy mi a teendő? Igazából inkább piercingesek véleményére lennék kíváncsi. Nagyon tetszik és nem akarok megválni tőle, de mit csináljak ilyenkor? Magától visszamegy?

2020. ápr. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Három dolog történhet itt.

1) a piercing migrál. Ez ellen annyit lehet tenni, hogy könnyebb, kisebb ékszert teszel bele, és figyelsz, hogy ne játsz vele. Egy idő után az ínyfék szélére fog migrálni, és ekkor ki kell venni, különben könnyen kiszakadhat. Ezután megpróbálhatod újra szúratni, ha szeretnéd.

2) az ékszer kilökődik, "rejects". Ez ellen azt lehet tenni, hogy titán vagy arany ékszert teszel be, de ez sem garancia, hogy nem fog tovább vándorolni.

3) Nem valószínű, de lehetséges, hogy a kezdeti duzzanat csak mostanra ment le, és ezért változott a piercing helyzete. Ez esetben nem fog tovább mozogni az ékszer.

2020. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Már eléggé a szélén van, de talán még belefér. Próbálok vele nem játszani amíg nem jön meg az akrill pcm. Ha meg azt is kilöki akkor talán szerzek valami nemesfémet. Köszi a választ, mások véleményére is kíváncsi vagyok, ha esetleg van.
2020. ápr. 28. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Kilöki a test,nekem titán septumom van és helixem,nem volt vele baj és gyorsabban is gyógyult,mint egy orvosi fémmel.

Ha a bőr alatt látod az ékszert,mert annyira kint van,akkor szerintem vedd ki és szúrasd újra,nem vagyok piercer,de érdemes lenne megkérdezni egy hivatásost.

2020. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!