Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szépséghibák vannak...

Milyen szépséghibák vannak amik kapcsolat szempontjából kiabranditóak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más, egyéni vélemények érdekelnek mert nekem konkrétan van pár.. érdekel ki hogy latja ezt
2020. máj. 9. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A szemölcs az ami undort vált ki belőlem, nem tehetek róla, de egyszerűen annyira taszít hogy boaaa
2020. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem is tudtam ilyet írni, a sárga fog jutott eszembe, de az igénytelenség nem szépséghiba. Ha ápolt vagy akkor semmi gond.

A szemölcsöt meg le lehet szedetni.

2020. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a rossz fogak és a körömgomba.
2020. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyajegy, nagy fül, nagy orr, karikás szem, zsíros vagy lenőtt haj, csámpás láb, valamelyik kizárja nálatok a kapcsolatot? Nem mindegyik az en szelpseghibam(csak a nagy orr és anyajegy)
2020. máj. 9. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Az anyajegyet nem mondanám szépséghibának, egykor szépségideál volt. Az orrod ha szép szemed van vagy szád, nem kerül fókuszba hogy nagy.
2020. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor könnyebb átugrani mint megkerülni (és az ehhez gyakran társuló általában messziről érezhető bűz). Ha olyan fogai vannak, hogy kiharapja a pókot a sarokból.

Bár az nem "szépséghiba" de ha félig kilóg a segge a nadrágból. Szintén nem szépséghiba de nálam a dohányzás kizáró ok. Szintén kizáró ok ha a haverokkal/barátnőkkel/barátokkal heti legalább 1x úgy berúg, hogy talicskán kell haza tolni.

2020. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ezek mind mind nálam is kizáró ok.
2020. máj. 10. 06:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen amikor megláttam két dolog jutott eszembe:

Az, hogyha mondjuk gyantázni akarom a lábam, és két-három hétig szőrösödik (mert ugye növeszteni kell), akkor is a párom csak viccelődni szokott, hogy "milyen igénytelen vagyok" :D no, tudja az okát, miért olyan a lábam mint egy kaktusz, azért szereti simogatni így is.

Másik dolog ami eszembe jutott, az a partiszemöldök. Minden héten kitépkedem neki, de amúgy ha nem engedné akkor se dobnám ki - zavaró tényező számomra, de nem vészes. Minden esetre örülök, hogy kiszedhetem :D

Az általad felsorolt dolgok közül szerintem semmelyik se zavar kifejezetten.

Anyajegy abszolút nem zavar - nekem például a szájamon van (hehe, ez a szexepilem) és soha senkinek nem szokott feltűnni, máson se irritál. Nagy fül, orr nem igazán. Inkább az elálló fülek zavarnak, de az orr nem. Karikás szemem van, és a páromnak is - ez genetika, nem zavaró. A zsíros haj nagyon bosszantó, eszembe nem jutna zsíros hajú csávóval randizni. Csámpás, vagy O láb szintén nem zavaró nekem.

2020. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szemölcs és a körömgomba nálam is kizáró ok. Még a rágott köröm is. A párom legyen ápolt és igényes. Rengeteget elárul a személyiségéről.
2020. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!