Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 15 nap alatt 53 percet...

Ha 15 nap alatt 53 percet voltam 3 különböző szoláriumban normális ha alig barnulok? Nem használtam krémet még. Napon nyáron barna szoktam lenni.

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kicsi annak az esélye, hogy olyan helyeket fogtál ki, hogy mindhárom helyen gyenge lett volna a cső a gépben, valószínűtlennek tartom, hogy ez lenne az oka.

De nem normális, az biztos. :/ Főleg, hogy napon barnulsz.

Én sosem jártam így, mindig fokozatosan kezdtem, 3 perc, 6 perc, a max 9 perc nálam, mert barnulok így is. Egyébként más is észreveszi, hogy nem barnulsz, nem csak te látod így magadon?

2020. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is ugyanezzel küzdök....szerintem igenis szar szolikat fogtál ki, ahogy én is.

Nekem volt egy jól bevált helyem, de az bezárt, ott heti 2x12 perctől szép, egészséges színem volt - mióta új hely keresésben vagyok, volt olyan hely, ahol 21 percet voltam bent - de semmi.

Szóval, mivel én nem változtam meg egyik napról a másikra - szinte biztos, hogy a szolik szarok.


Szerintem sajnos, Te is így vagy vele.


Pedig szedek béta karotint is (béta-szolár kapszula"szolivitamin"), de semmi.

2020. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!