Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki félelmetesen...

Miért lesz valaki félelmetesen csúf? Volt egy ilyen söt talán 2 oszt. Társnöm akikkel ha éjjel összefutottam volna "szívinfarktusom"lett volna.

Figyelt kérdés
Ezek a nôk már nôk akkor még lányok elég sok sértö megjegyzést tettek rám, munfordiak komorak Volta és a jelenlétükben kellemetlenül éreztem magam.Ôk amolyan komoly diáknak mutatták magukat,fennhordták az orukat.Az átlagos vagy szép társaim körébe sokkal jobban éreztem magam.A már "nagybetûs életbe"is észrevettem hogy az olyan dolgozók akik kiszolgálnak valahol vagy védônôk, családsegítôsök, vagy akárhol dolgozzon de az már biztos hogy a rondaképû nôktôl férfiaktól mindig jobban féltem meg félek.Csak én szerintem szeretnek jobban gonoszkodni a randák? Ráadásul olyan mintha összeesküvés elmélet lenne mert van egy ronda testvérem és ô is durva,gonoszkodós termêszetû? Mit szóltok ehhez?
2020. máj. 11. 16:18
 1/6 anonim válasza:
50%
Sokszor csak egyszerűen kivetítik másokra az önbizalomhiányukat.Ennyi az egész.Nem minden kevésbé szép vonással rendelkező ilyen.
2020. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mielőtt másokat fikázol, inkább magadat kezeltesd, Amálka
2020. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen felszínes, bicskanyitogatóan ostoba de hatalmas önbizalommal párosuló viselkedés okozhatja ezt a jelenséget, mint amilyen a tiéd, is kedves kérdező. Nem lehet hogy csak azért viselkednek veled így, mert annyi eszed van mint egy marék lepkének?
2020. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pontosan azert :(
2020. máj. 11. 22:54
 5/6 A kérdező kommentje:
:'(
2020. máj. 11. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Csúnyaként mondom, hogy nem szoktam ócsárolni, inkább féltékenykedek és ez abban nyilvánul meg, hogy bőgök, hogy miért nem vagyok szép. Szóval kérdező, tényleg ostoba vagy :)
2020. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!