Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK válaszát várom! Melyik a...

FIÚK válaszát várom! Melyik a jobb:csipkés sima melltartó, vagy push up?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A push up az nem fekvőtámaszt jelent angolul? A lényeg, hogy legyen melltartód se az se baj ha nincs :D:D

19f

2010. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Deus88 válasza:
Én csak azt tudom mondani amit az elözö az se baj ha nincs :) 17f
2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát a push up-os melltartó férfi szemmel nagyon szar kész átverés az egész nagyobbnak tűnik és mikor kicsomagolod a csajt kiderül hogy fele akkora mármint nem baj hogy kicsi melle van valakinek de akkor vállalja nem lehet mindenkinek nagy

tehát ezért a simára szavazok de ti lányok biztos jobban szeretitek a push up-osat

23/ F

2010. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 3 válaszolóval!(Köszi a többinek is).. Tényleg átverés,én női szememl már kicsit gáznak tartom.. És én is kezdek leszokni róla,pedig kényelmes!:)De a sima kényelmesebb számomra és váltottam. Még hálka a csipke se irritál,mert van olyan nő,akit irritál.. :SÉs hát tény,hogy a push up anynira ellazitja a mellizmokat,hogy elkezdhetnek emgereszkedni,akár 17-18 évesne is,vagy elöbb.. én inkább kihagynám ezt.:)
2010. júl. 29. 16:06
 5/7 A kérdező kommentje:
hála* bocsánat a hibákért
2010. júl. 29. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok amit írtál nem is tudtam de honnan is tudnám de akkor még szarabb ez a találmány LE A PUSH UP melltartóval :D
2010. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem csipkés push-up jön be a legjobban.Az emeli meg a legjobban..olyan szép dekoltázst csinál


16F

2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!