Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogyha melltartó...

Igaz az, hogyha melltartó nélkül futunk, akkor erősödik a mellizom, és jobb, szebb lesz a mell tartása?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy inkább megereszkedik a mell, ha melltartó nélkül futunk, mert a rázkódás nem tesz jót a szöveteknek. Vannak sport melltartók is, amiket direkt futáshoz készítettek, nem tudom pontosan a nevüket. Szerintem ezeket ajánlatos viselni futás közben. A mellet védeni kell. Még a gyaloglás okozta kisebb rázkódás is rosszat tesz, ezért is jó, ha melltartót visel az ember lánya.
2008. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem igaz. Gondolj csak bele, mitől erősödne? Hisz nem dolgozol ott az izmokra. Pont, hogy jobban fog lógni a 'rázkódástól'. Mindenképp kell sportnál sportmelltartót használni, ha azt akarod sokáig szép maradjon a melled.
2008. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
nehogy kipróbáld!! alaposan tönkreteszi a melleid
2008. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem. A megfelelő melltartó nagyon fontos. Máskülönben megnyúlnak a szalagok és teljesen tönkremegy a mell tartása.

Ha erősíteni akarod a mellizmokat, speciális gyakorlatokkal lehet, de akkor sem melltartó nélkül. Kényelmes, sportos melltartót válassz, merevítő nélkül.

2008. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
egyáltalán nem igaz!!! ki ne próbáld,mert lógni fognak a melleid,és az ugyebár elég "undi". Gondolom te se azt akarod h lógjanak,hanem hogy szép feszesek legyenek! szóval semmiképp ne fuss melltartó nélkül!! Én még leszorító toppot is felszoktam venni,de ez már saját dili!:)
2008. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%
ki javasolta? a tornatanár ?
2008. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem ku/rvára kicsi és löttyedt melled lesz úgyhogy ne fuss!nőknek a széles csípő (és a befelé álló térdek miatt) káros a futás! úgyhogy felejtsd el
2010. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!