Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kicsit megváltozni...

Hogy tudnék kicsit megváltozni? Nem akarok stílust váltani, csak kicsit újítani rajta.

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az iskola (tudom, hogy még egy hónap, de jobb ezt előre megtervezni), és nagyon szeretnék valami szemmel látható változást a külsőmön. Megpróbálom pontokba szedni a dolgokat:

- A hajam eredetileg világosbarna, most vörös (ilyen: [link] )

ezzel a színnel meg vagyok elégedve, és illik is hozzám, fehér a bőröm és zöld a szemem. Már egy ideje ez a szín az állandó szín, szerintetek próbáljak mást? Vagy hogy tudnám ezt az alapszínt picit feldobni?

- Az öltözködési stílusom átlagos, kicsit rockeres beütéssel, de tudok elegáns is lenni. Ruhám van elég, szóval szívesen vennék valami jó kis összeállítást (képpel is lehet), ami nem mindennapos, de nem is túl vad.

-Kiegészítőm is van egy csomó, de valahogy nagyon ritkán van kedvem reggelente előszedni a dobozt és válogatni, hogy mi illene a ruhámhoz. Miket tudnátok ajánlani mint az átlagos/rocker mint az elegáns stílushoz? Ami mindig beválik, és nem kell órákig válogatni.

- Sminkelni nem szoktam magam, de arra gondoltam, hogy ezentúl kipróbálom minden nap. Mit javasoltok? Nem akarok túl kihívót sem és olyat sem, amivel túl sok idő jár, de azért észre lehet venni.


Köszönném az ötleteket! Remélem érthetően fogalmaztam.


16/L


2010. júl. 29. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz gondot, linkelj egy pár képet ide magadról. Így eléggé nehéz, látatlanban bármit mondani. =)
2010. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
K0pet nem szeretnék mutatni magamról, anélkül nem lehetne?:S
2010. júl. 29. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem a hajad nagyon jó, tetszik a színe. ezen ne változtass, ha illik hozzád és bevált :)

nehéz úgy összeállításokat mondani, hogy nem látjuk a ruháid, párat mutathatnál tényleg. a kiegészítőkkel kapcsolatban azt tudom javasolni, h már előző nap próbáld kitalálni, mit akarsz másnap felvenni, pl. este mielőtt elalszol gondold végig, h milyen idő lesz holnap, hova mész, stb, és akkor nem reggel kell összeállítanod az egész ruhád, így a kiegészítőket is könnyebb 'betervezni'.

smink: alapozó, szempillaspirál, esetleg szemceruza, szájfény, ez mehet minden nap szerintem.

19l

2010. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatom...

valószínüleg jól áll neked a vörös, az megy zöld szemhez és fehér bőrhöz. Amivel feldobhatnád, az esetleg valami szőkés vagy narancsos árnyalat, néholi festés vagy egy kis melír.

2010. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A hajam akkor szerintem marad, gondoltam, hogy esetleg az alját befestem feketére, de ezzel a színnel szerintem hülyén nézne ki :S A melírt próbáltam, és nagyon nem jött be.
2010. júl. 29. 17:17
 6/9 anonim válasza:

nagyon szép színe van a hajadnak! mindig is tetszett ez a fajta szín:)

ha nem szeretnél túl sok sminket akkor lehet, hogy elég az alapozó, szájfény és szemceruza vagy szempillaspirál (olyan alapozót válassz, ami nem tömíti el a pórusaid) ruhákat meg tényleg nem tudunk így látatlanban összeállítani. Milyen ruháid vannak? (farmer, póló, ing, tunika, ruha, topp, kivágott vagy zárt felsők, magassarkú, tornacipő vagy sportcipő, balerina vagy gladiátor szandál ?)

2010. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos akkor a ruháim nagy vonalakban:

- Nadrág sima farmer, egy fekete csőnadrágom is van és pár elegánsabb nadrág . Szoktam szoknyákat is hordani évszaktól függetlenül (télen hosszú, fekete szoknya nyáron rövidebb, kb. térdig érő farmerszoknya vagy más)

- Felsőket 4 kategóriába osztanám:

- Sima egyszínű pólók

- Egyszínű vagy mintás, de nem túl színes elegánsabb felsők ( ilyesmik: [link] [link] [link]

- Mintás vagy feliratos vidám felsők (ilyesmik: [link] [link]

- Ingek, blúzok

Az uralkodó színek a fekete, a piros és a lila.

- Cipőnek deszkás cipő, balerina, félcipő, papucs, esetleg lapos szandál

2010. júl. 29. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:

na akkor így a ruháid alapján:


szerintem a farmereket (a szoknyát is) hordhatod egyszínű vagy nem annyira mintás pólóval (fekete, fehér), hosszabb, medálos nyaklánccal (pl: [link] ), illetva karóra is illik hozzá. felveheted szandállal, fekete, ezüst vagy akár színes ballerinával, ősszel kardigánnal, egy színes kendővel, így egyszerű, de csinos leszel. ehhez visszafogott smink illik, világos (rózsaszínes) szájfénnyel, szempillaspirál.


ha rockosabban, kicsit fiatalosabban, vadócosabban szeretnél kinézni, felveheted pl a fekete farmert egy feliratos pólóval, deszkás vagy tornacipővel, ősszel cipzáros pulcsival, bőrdzsekivel. ehhez szélesebb, színes (műanyag) karkötők illenek, kockás kendő, és kicsit erősebb-sötétebb smink, pl húzd ki a szemed feketével/barnával.


szerintem tetszhetne neked egy ingruha, azt a helyedben beszereznék, ha nincs, fehérben vagy valami világos pasztellszínben, az elegáns is lehet, de nem érzed benne magad annyira 'kiöltözve'.


remélem, segítettem :)

2010. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, segítettél! :) A hosszú, medálos nyaklánc nem tetszik, de a karóra nem rossz ötlet :) Az ingruhát még meggondolom, láttam már olyat, és végül is tetszik...csak nem tudom, azt mivel kéne hordani? Simán csak harisnyával, és mondjuk balerinacipővel?Vagy inkább szandál?
2010. júl. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!