Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén nézne ki, ha...

Nagyon hülyén nézne ki, ha vékonyra szedném az alapból vastag szemöldököm?

Figyelt kérdés

Vastag, sötét és sűrű szemöldököm van, elég fiús... el szoktam vékonyítani kicsit a végét, viszont így is vastag. Panaszkodtak már páran, hogy elég mérges tekintetem van, szerintem a szemöldököm lehet a ludas. Arra gondoltam, hogy az elejétől kezdve vékonyra szedném, megszerkesztettem az egyik képem, szerintem jól állna. Állandóan azt hallgattam itthon, mikor megkérdeztem anyukám véleményét, hogy "az elejéből nem szabad szedni, csak a végét szabad elvékonyítani!!!", dehát nekem az eleje is vastag...


Viszont mivel elég sűrű és alapból sötét, nem nézne ki hülyén, hogy amikor nő vissza, de még nem tudom kiszedni a szálakat, akkor tele lennék ott pontokkal az egész szemöldököm alatt? Vagy annyira nem lenne vészes, mint amilyennek így most elképzelem?


2020. máj. 20. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szedni az elejéből is. Nekem végig vannak a szemöldököm vonala alatt kósza szálak. A tetejének az ívéből nem ajánlott, mert akkor könnyen el lehet rontani, meg nagyon természetellenes lesz.

Lehet, hogy először érdemes lenne kozmetikussal megcsináltatni és utána szedném magadnak.

Nem csúnya, amikor nő vissza. Ahogy kinő pár szál, kiszedem. Nem egyszerre nőnek vissza ezek sem.

2020. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!