Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kozmetikus direkt szedi...

A kozmetikus direkt szedi ilyen vékonyra a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Mindig cérna vékonyra szedi ki, hiába mondom neki hogy maradjon vastag és inkább formára szedje. Dehogy, szerinte ez áll jól nekem. Most már inkább én fogom szedni magamnak, valami tipp hogy addíg is gyorsabban vissza nőjön? A ricinusolajról hallotam, de nem is tudom.

2016. okt. 26. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyetértek! Én egyszer voltam azóta soha többé,borzasztö vékonyra szedte avval a szöveggel, hogy ez ál jól.A legtöbb kozmetikus ilyen, mert bókolnak, meg sok arcformán jól áll.Nekem például egyátalán nem áll jól.

2016. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2000es években nagy divat volt, lehet akkor tanulták, és könnyebb kiszedni az egészet, mint normális formát adni neki. Én mindig itthon szedem magamnak, és sosincs problémám :D
2016. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Tök mindegy, szerinte mi áll jól, az a dolga, hogy azt csinálja, ami neked kell. Ne menj hozzá többet, nyilván.

Nagyon sok kozmetikusnak nincs jó ízlése a szemöldökökhöz, nekem is kiszedte egyszer egy, nagyon vékony lett, sose mentem többet vissza :D

2016. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul még elkezd jópofizni is így meg úgy hogy milyen jól áll, és amikor véletlenül felhozom hogy hát de én nem vékonyat akartam, akkor elkezdi hogy hát de az arcformámhoz ez áll jól.
2016. okt. 28. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem mondanom sem kell, hogy ne szedje túl vékonyra... :D De ezek szerint nekem szerencsém van.:)
2016. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többet ne engedd kozmetikusnak, hogy hozzáérjen. Én nagyon megszívtam, ugyanis úgy megritkította, hogy foltokban nem volt szemöldököm, ami még azóta se nőtt vissza (állítólag, ha rossz helyről tépi ki, akkor nem is fog..:/ ) És nekem is cérna vékony lett. A ricinus olaj tényleg jó.
2017. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Valszeg nem is fog már :/ Bal szemöldökömbe egyszer sikerült csúnyán belenyúlni (igaz, magamnak, véletlenül, mert túlszedtem, elrontottam.)

Azóta olyan, pedig jópár éve volt.

Én idén tetováltatni fogom, nem szórakozok vele tovább.

(Kozmetikusokról: 1-nél voltam kb 6 éve. Szemöldök és szempillafestés. Önkényesen igazítgatta a szemöldököm mindenféle kérés nélkül, majd felszámolta a díjat, miközben én csak festésre mentem :D)

2017. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!