Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fiú szedje a szemöldökét?...

Egy fiú szedje a szemöldökét? Ha igen, akkor milyen mértékben?

Figyelt kérdés

Nem az összenőtt szemöldökre gondolok. Valaki tud mondani róla valamit / videót linkelni ami hetero férfiak szemöldök szedésére vonatkozik? 🙂

17/F



2020. máj. 24. 23:34
 1/10 anonim válasza:
20%

Szerintem csak szimplán ne gondold túl ennyire. :D

Ha össze van nőve, időnként ki lehet szedni egy picit, hogy ne legyen annyira gáz.


Ha elkezded szedni, sokszor jobban elkezd nőni és utána vagy szedegetheted állandóan vagy rosszabb lesz, mint most.


21/F

2020. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a fodrászomra bízom.
2020. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

NE szedje!

És a sőrét se szőrtelenitse. A férfi legyen férfi. Felőlem lehet akár meleg is, akkor is legyen férfias külseje. Elég, ha a nők nőiesek.

De ez 1 vélemény a sok közül. Magadnak kell döntened, hogy hogyan élsz, hogyan nézel ki, nem mások véleménye számit.

2020. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*szőrét
2020. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sincs rá szükség, ha nincs összenőve. Bár ez személyes vélemény, de rettentően zavar férfiakon a tökéletesre szedett szemöldök, számomra túl feminin.

24n

2020. máj. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg kimondottan a brutál erőteljes, férfias, vastag szemöldök jön be, mint Colin Farrellé
2020. máj. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell szednie, mivel a dús szemöldök tetszik nekem a legjobban.

Nyilván ha összenől, akkor középen igen (a páromnak ott én is szedem), de amúgy a férfias, vastag, néhol kósza szemöldök az igazi.

2020. máj. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem alapból felejtősek az olyan férfiak, akiknek szedve van a szemöldökük és szőrtelenítenek. Persze, ahogy a többiek is írták ne legyen összenőve, mert az gáz,de pasinál a bozontos szemöldökkel sincs baj. Ha ezen kívül ápolt, igényes akkor szexepil is lehet.
2020. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen szedje mert a jungel az igénytelenül visszataszító.
2020. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Középen igen, máshol nem kell.
2020. jún. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!