Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 20 éves lánynak sok 8 pár...

Egy 20 éves lánynak sok 8 pár lábbeli?

Figyelt kérdés

2 sneaker, 1 bokacsizma, 2 papucs, 1 mamusz, 2 tornacipő.


Párom szerint felesleges lenne vennem pl szandált, vagy magassarkút, mert van elég lábbelim. Szerintem ez nem sok. Pl( nyáron sem tudom, hogy miben fogok járni)... Vagy ha pl ballagásra kell majd mennem, a rokonokhoz. Bokacsizmában nem mehetek...


Szerintetek is sok ennyi cipő?



2020. máj. 25. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Nagyon sok!
Pfff kevés!
Passz! Rossz kategóriában vagyok.
Nem túl sok, nem túl kevés , egy pár darab még belefér!
Ne hallgass mások véleményére!
Te vagy az Balázska??
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem sok
2020. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a mennyiséget írtad volna, akkor “elmegy, de mėg simán belefér pár darab” kategória lenne, de ebben a felosztásban tényleg elég kevés.

Pl. én biztos nem húznám ki egy csizmával a teleket. A papucsokat/mamuszokat én nem is számítom a cipőim közé, hiszen csak itthon hordom őket, más funkciójuk nincs.

2020. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok egyáltalán, főleg, a mamusszal. Nyilván attól függ, milyen hobbijaid vannak, mit dolgozol, van-e dress code stb.

Nyilván aki túrázik vagy lovagol vagy sokat sportol, annak van erre külön cipője, akinek munkahelyen dress code-nak kell megfelelni, annak kell olyan cipő, ami erre alkalmas, holott lehet, hogy alapból máshová fel se veszi stb.

Szerintem egy alkalmi, elegánsabb cipő nem árt ha van, az viszont a te preferenciádtól függ, hogy ez egy magassarkú-e vagy egy lapos szandál stb.

2020. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem van vagy pár cipőm de ez sem elég
2020. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok
2020. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elég, majdnem minden alkalomra kell különböző fajta. Én pl személy szerint télen elvagyok egy darab csizmával, de ezenfelül van még 2 sneakerem, 1 magassarkúm, kettő papucsom és ha lenne a méretemben, akkor vennék egy pár szandált is, hogy nyáron ne sneakerben kelljen járnom. Illetve van még egy futócipőm is.
2020. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van 3 magassarkúm, egy tűsarkú csizmám, egy bakancsom, kettő topánkám, egy félcipőm, egy szandálom, egy futócipőm.

Ezen kívül még vannak kerti munkához való cipőim és számos beltéri papucsom.

2020. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok. A kérdés kedvéért végigmentem, hogy nekem milyen cipőim vannak:

- 2 Converse

- 2 papucs

- 2 túrabakancs

- 1 bakancs

- 1 téli csizma

- 2 edzőcipő

- 2 szandál

- 2 elegánsabb cipő

Ha anyagilag nem terhel meg és tényleg hordani fogod (szóval nem otthon fog porosodni), akkor nyugodtan vedd meg az áhított lábbelit. Csak nem mamuszban fogod tölteni a nyarat...

21/L

2020. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dorci1999 ***** válasza:

Ha már az előző is felsorolta, hogy milyen cipői vannak, én is leírom.

- 1 őszi-tavaszi cipő

- 1 sportcipő

- 1 csizma

- 1 téli bakkancs

- 1 szandál

- 1 papucs

- 2 elegáns cipő

Szóval nekem is 8 pár cipőm van, és úgy érzem hogy elég nekem. 21/L

2020. jún. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!