Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neki milyen alakja van?...

Neki milyen alakja van? Homokóra/fordított háromszög?

Figyelt kérdés

Valamelyik képen elég szélesnek tűnik a válla, azért gondoltam, hogy fordított háromszög is lehet... vagy homokóra?

Videók:

[link]


[link]

Képek:

[link]


[link]


[link]


2020. máj. 26. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

7,9 Szóval akinek minimális odafigyeléssel van 60-as dereka 90-es csípővel, annak homokóra alakja van, aki célzott munkával van 60-as dereka 90-es csípővel, annak nincs homokóra alakja?

Alakra vonatkozott a kérdés, nem alkatra.

2020. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én a hetes vagyok. Szerintem ez inkább alkati kérdés, mint sem alaki.

Vannak szélsőségesebb alkatok, amiken nehéz változtatni (pl egy fordított háromszögnek elég nehéz lenne lefaragni a vállcsontjából vagy egy körtérek a csípőjéből) és vannak amiket optikailag lehet a homok óra alkathoz hasonlóra korrigálni.

Most ha nem nézzük plasztikát, egy személyi edző segítségével a legtöbb alakot lehet nőiesíteni, kidolgozni ott ahol kell (a mell méret nyilván nem növelhető). De nem is az a lényeg hogy ki hány kiló miből mekkora van neki, hanem maga a forma amit örökölt, ettől lesz valaki ilyen vagy olyan alkat és sokszor nem is lehet csak egybe besorolni valakit.

Inkább öltözködésnél van ennek nagy előnye, ha be tudod magad sorolni valahova, így könnyebb kiválasztani mi áll előnyösen.

Alkat formától függetlenül mindenki nézhet ki jól persze.

2020. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*körtének
2020. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az 1,2 és a 4. Alá szívesen befeküdnék bármilyen alakjuk is van de vadító..


F/43

2020. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem téglatest alkatú [] és sportol mellé. Sport által formásabb lett és ezért bicit derék részen is vékonyabb, plussz műmell. Ja és a pózok is úgy vannak, hogy nagy feneket csinál magának és optikailag a derekát vékonyítja.
2020. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát ennyi erővel Kardashiannak sem volt homokóra alkata plasztika előtt..


[link]

2020. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!