Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az EFX...

Mi a véleményetek az EFX karkötőről? Ha van jó/rossz tapasztalatotok, az légyszives írjátok le nekem. Változott valami, mióta hordjátok? Többféle színben/vastagságban lehet venni? Csak felnőttek használhatják?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!!Bocsi a sok kérdésért:)
2010. júl. 30. 15:11
 1/10 anonim válasza:
ez meg mi?:O
2010. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még róla... Talán a következő válaszoló, illetve az utána következők tudnak segíteni.:)
2010. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rajtam egyszer volt pár percig, akkor úgy tűnt, tényleg használ. :)
2010. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)Az egy genetikailag kódolt karkötő,ami állítólag nagyon jó hatással van az emberekre...Stresszoldás,alvásproblémák,állóképesség,erő,rugalmasság,koncentráció,éberség javulása..Az egyensúly azonnal látható,érezhető a hatása,már mindenki kipróbálta,és nagyon jó..rajtam volt pár percig:D

és tényleg jó:)

talán a tanulásban is segít,mert elég összekuszált vagyok:P:)

és 100%-osan vízálló;)

2010. aug. 1. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Félre értem, vagy te tényleg reklámozod ezt a cuccot?
2010. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De jó *.*

Hol lehet ilyet kapni és mennyiért?:))

Képet esetleg tudnátok mutatni?:)

2010. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

16:50-nek:Igen.Félreérted:)Én nem reklámozom,csak amint mondtam kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra:)

Nem tudom én se h hol lehet venni,neten utána kell nézni.

kép: [link]

2010. aug. 9. 13:50
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, én is hordok egy ilyet 3-4 napja, és sokkal nyugodtabb vagyok, jobban alszom. Egyébként vicces, hogy még a Bikini tagjai is hordják, biztosan könnyebben heverik ki a koncertek, bulik utáni állapotot... :-) van weboldaluk is, ha a google keresőbe beírod, biztos feljön az oldal, ott vannak infók.
2010. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

HIhetetlen, de tényleg működik. Én tegnap próbáltam, az egyensúly megtartási próba nem kamu, többször többféleképpen próbáltam és sokkal stabilabb voltam, amikor a kezemben tartottam. ELKÉPESZTŐ !!! Az, hogy a mindennapokban ez mennyire lesz hatásos, nem tudom még, de kíváncsi vagyok nagyon.

www.efxhungary.com és az Ázsiacenterben lehet kapni az üzletek között egy kis pultnál

2010. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ázsia Centerben mennyibe kerül?:))
2010. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!