Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez hosszúnak számít?

Ez hosszúnak számít?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondták kiskoromban hogy hosszú a nyakam, meg kis zsiráf. Nem igazán érdekelt a dolog, nem vagyok az a típus aki ilyeneken megsértődik. Nem vettem fel. Aztán valamelyik nap találkoztam apukám barátjával, aki modellekkel foglalkozik, és ő mondta, hogy az egyik leghosszabb nyak amit látott, pedig sokat látott már. "fejedelmien hosszú nyak." Lemértem a hosszát, 13-14cm, a "vastagságát" 30-31cm. Ez most komolyan annak számít? Nem értem. Ti figyelitek mások nyakát egyáltalán? Nekem eszembe se jutna. Pedig ahogy googlen nézegettem most, valakinek konkrétan mintha nyaka se lenne,de ez miért jó valakinek, hogy megszólja. Meg oké, megszólja, de minden egyes alkalommal, unalmas.

2020. máj. 30. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj képet vagy tegyél fel, így nem lehet megítélni egy leírásból, az arányokon van a hangsúly. Ha magas, vékony lány vagy simán illeszkedhet hozzád. 30F
2020. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Á.Zoli ***** válasza:

Én is a hosszabb nyakúak közé tartozok.

vigyázz a tartásodra. Hajlamos lehetsz a nyaki gerinc előrecsúszására, ha rossz tartással éled a mindennapjaidat.

2020. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A középkorban ennek kifejezetten örültek a hóhérok...
2020. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!