Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Van olyan köztetek...

Férfiak! Van olyan köztetek akit beindít ha egy lány nem borotválkozik mindig és mindenhol?

Figyelt kérdés
Szőrős típus vagyok és szeretem ha simák a lábaim de néha nincs kedvem leszedni se onnan se a kezemről még a hasam is olyan.

2020. máj. 30. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy szőrös női has úgy beindítana, hogy hanyatt-homlok menekülnék.
2020. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Quatermain ***** válasza:
A lába meg a keze nem igazán érdekel, de azért ott, igen OTT valamilyen szinten ápolja, nem kell teljesen, a fazonra igazított is beindít.
2020. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Az undoromat beindítja... nem tudom minek számít ez 😃


Sajnálom. Nagyon taszító.

2020. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
(IPL javasolt amúgy. De rendes bőrgyógyászati IPL)
2020. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van rá példa (habár egyáltalán nem tipikus): engem bizonyítottan beindít.

Nem gondoltam volna ezt régebben, amikor jó alakú, vékony, fiatal lányt a maga összes természetes szőrével maximum a képzeleteimben láthattam. (a puncit mondjuk mindig jó szőrösen szerettem, de a lábszőrtől már húztam a számat) Aztán a párommal egy hosszúra nyúlt borotválkozási téli szünet teljesen megváltoztatta a hozzáállásom.

A karszőrzetet mérsékelt mennyiségben mindig dekoratívnak láttam, kb. a nyak finom kis hajkezdeményeihez hasonlóan.

A szőrös has... hát azzal úgy vagyok, mint anno a lábszőrrel voltam, hogy vonzó nőt még nem láttam vele... (de a szőrös has már eléggé férfias feature...)

29F

2020. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez beindít e??


Annál taszítóbb látvány nincs is ha egy nő jeti! Hogy lehetne erre izgúlni?

Nem magamat szeretném látni a páromban.

F.

2020. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen. . Volt olyan barátom akinek ez jött be. F.
2020. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
El kell keserítenem azokat a férfi társaimat, akik még nem élnek tartósan párkapcsolatban v családban, h bizony a nőnek, ahogy kevesebbet tud magával foglalkozni a háztartási teendők miatt, bizony vmelyest elmaradnak a "mindig baba simaságú bőr" élménye és többször jön elő a természetesség. Ha egy férfi ezt nem tudja elfogadni, akkor valójában nem a nőt, hanem annak látványát szereti. A természetesség velejárója az embereknek, aki azt semmilyen körülmények között nem tudja elfogadni, azért az gázabb dolog, mint bevallani, h vki a természetességre bukik.
2020. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8!

Had keserítsek vissza!

Én húsz éve élek együtt a feleségemmel és mivel én olyan pasi vagyok akinek nem büdös segíteni a házimunkába a párjának és emiatt van ideje magával foglalkozni, hogy továbbra is egy igényes “csupasz” nő legyen.

A pasik meg azért szőrösek (én nem mert nekem szintén van időm magammal foglalkozni) mert lusták , igénytelenek epilálással foglalkozni és könnyű arra fogni, hogy így vagyok férfi.

Meg is eszi a rosseb ha egy férfi csak a szőr miatt lesz férfi.

2020. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok nőnek szőrös a hasa, nem úgy mit egy pasié, de sőt, mondok jobbat, sok nőnek bajsza is van. Szintén nem úgy mint a pasiknak. De még a melleiken is kandikálhat pár szál szőr. Ezek mind idő, plusz kikészül a bőr ha állandóan borotválva van. Javaslom a gyantát, epilátort, de sok nőnek ez sem válik be, mert a bőr alá nő vissza a szőr, begyullad, tök szar az egész. Pasiknak mondom ezt, gondoljatok bele ha valamelyik testrészeteken állandóan simának kéne lennie a bőrnek, tehát állandóan gondoskodnotok kéne arról, hogy le legyen szedve. Milyen lenne? Akinek nem inge...

Engem zavar ha szőrös vagyok, de nem az elvárások miatt, ettől még nem szedem le mindig mindenhonnan, nem hagyom teljesen kinőni, de mondjuk 1-2 hetente egyszer epilálom/gyantázom. Pasi sose panaszkodott nálam a szőr miatt, pont nem érdekelte őket, sőt, kinevettek amikor azt mondtam hogy jaj most ne mert ez vagy az nem annyira szalonképes.

31/N

2020. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!