Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alig van szemöldököm. Tippek,h...

Alig van szemöldököm. Tippek,hogy hogyan,és mivel tudnám befesteni alapos szedés után?

Figyelt kérdés
Eddig sem volt,de már nagyon zavar,hogy alig van szemöldököm. Eddig csak szemöldökceruzával húztam ki magamnak,de az pár óra alatt eltűnik. Még soha nem szedettem ki,de tervezek otthon vagy kozmetikusnál. Ha valakinek ehhez is van valami tippje az írja meg légyszi! Egy alapos szedés után be is festetném mondjuk kozmetikusnál,hogy azért tartós is legyen. Nem szeretném a szokásos formát,hanem ami alapból is nő mindenkinek,csak egy szép ívet. Valami tanács,tipp hogy hogyan fessem be,vagy aki volt hasonló helyzetben mit kezdett vele? Mert már eléggé zavar. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 1. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A tartós festést nem javaslom. Nagyon csúnya, ahogy lenő.

Ha a ceruza nem jött be, egy jó minőségű szemöldök pomádét javaslok.

2020. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Tetováltasd ki. Ma már olyan szálasokat meg microblandinget csinálnak, hogy a kutya se mondja meg hogy az nem a te szemöldököd.
2020. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Kozmetikussal tetováltasd ki.
2020. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is ez volt a problémám. Próbáltam mindenféle ceruzát de egyik sem fedte rendesen. Évekig jártam festetni szalonba, de nem éri meg. A héten voltam microbladingen és nagyon jó lett az eredmény. Olvass utána :D
2020. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!