Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Most fogok először...

Lányok! Most fogok először borotválkozni ott lent... Tippek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipp mire? Mit hasznalj? Hogyan hasznald?

En zselesborotvat hasznalok.. epilator kizart, fajdalmas. Gyantatol pedig sok a befele nott szor.

2020. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyszer használatos borotvát használj. Nekem a férfi borotva vált be sokkal jobb. Rendszeresen cseréld a pengét.

Mielőtt neki kezdesz áztasd ki a bőröd meleg vízbe, radirozd le testradírral. Használj borotvahabot és óvatosan kezdd el borotválni. Miután kész fertőtlenítsd le és kend be valami nyugtató krémmel.

2020. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eldobható női borotvát szoktam használni és tusfürdőt vagy intim mosakodót. Utána bekenem aloe verás géllel, mert amúgy érzékenyebb a bőröm.

Fontos, hogy éles borotvát használj, az életlent össze-vissza kell húzgálni meg rányomni, könnyebben vágod meg magad.

2020. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Avram latoscának van erről youtubeon egy videója, keress rá. Abban ad tippeket meg elmagyarázza, hogy érdemes.:)
2020. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bár tudom, hogy borotválkozáshoz kérsz tippeket, én mégis inkább azt javasolnám, hogy kozmetikussal szedesd le, cukorgyantával. Nem mondom, hogy nem fáj, főleg első alkalommal, de megéri. Utána hetekig nincs vele macera, nincs benőtt szőr, nem szúr és viszket, amikor nő, nincsenek sérülések, ráadásul még ritkul is.
2020. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, sajnos a gyanta (és az epilátor se) nem garancia arra, hogy elkerüli a benövés, szőrtüszőgyulladás. Nekem mindig benőtt, abba is kellett hagynom, és visszatérni a borotvára :( Ezen felül a viszketés és a szúró érzés is megvolt (csak persze nem 2 nap után).

Nem kötözködni akartam, csak úgy gondolom, jobb, ha a kérdező is tudja, hogy sajnos egyik módszer sem mentes a fenti problémáktól egyetemesen, mindenki számára, ki kell tapasztalni.

2020. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!