Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti egy héten hányszor...

Lányok, ti egy héten hányszor borotválkoztok?

Figyelt kérdés

és mennyi idő múlva nő újra ki? nekem kb. 2 napig tart :/

ja és gondolok itt lábra, hónalj, kar stb.



2018. aug. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kar: 2 nap

Láb: kb 4

Hónalj: amíg borotváltam, addig naponta, most már epilálom

Az stb-t nem részletezném:D

2018. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A honaljamat minden nap kell. A labon egy nap utan meg nem latszik annyira, igy azt csak minden masnap. Karomat nem szoktam. Intim reszen, ha szingli vagyok akkor csak heti egyszer vagy ketszer, ha nem megyek strandra vagy a bikinivonal nem latszik ki, mert maskepp nagyon kipattog, ott erzekeny a borom. De azt is lehetne minden nap kb igazsag szerint.
2018. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én reggel szoktam, aznap és másnap még okés, harmadnap reggek borotválkozok. A lábam az ahol a legjobban érződik, így van hogy már mésnap is leborotválom, amennyiben van esély rá hogy valaki érinteni fogja
2018. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem erős, fekete,sűrű. A lábamat,karomat, hónaljamat,hasamat borotválom, ha azt akarom, hogy ne látszódjon,minden nap kellene, de már nem érdekel, így 3-4 naponta szoktam.
2018. aug. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hónalj 2 naponta

Lábak heti 1x

Intim területen gyantáztatom.

Karomat békén hagyom, annyira szerintem nem ronda szőrösen.

2018. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hónaljamat heti 2-3 alkalommal, lábam egyszer.
2018. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lábat 2 naponta(nekem csak a lábszáramat kell, a felette lévő rész annyira nem szőrös, hogy elég havonta is) , hónaljat naponta. A karomat kb havonta.
2018. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki :)
2018. aug. 4. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Hónaljamat heti 2-3x

Lábamat meg 2 naponta

2018. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!