Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi intim borotválkozásra...

Férfi intim borotválkozásra mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Leborotváltam az intim résznél,de sajnos ügyetlen voltam,volt ahol egy kicsit borostás maradt,volt ahol szinte sima lett,ahol viszont sima lett,ott elkezdett másnap piros kiütések jelentkezni.Mit rontottam el?Illetve,mivel oldjam meg a szőrtelenítést hogy teljesen sima legyen a bőröm?Az epilátort férfiak is használják?Úgy tudom eleggé fáj,főleg az első használatnál.Fiatal vagyok,igaz még nem voltam lánnyal de nyilván a mi körünkben a mindenhol csupasz a divat.A lányokat zavarja egyébként a fiúknál az intim résznél a borosta?

2020. jún. 8. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Minek borotválod, ha nem bírod a sebeket?

Ezt egy orvos kérdezte, miután kiütésekkel mentem hozzá.

2020. jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amúgy szerintem menj el bőrgyógyászhoz/ urulógushoz nehogy fertőzésed legyen. Amúgy nem tudom lehet gyantával kéne megpróbálni vagy vannak ilyen szőrtelenítő habok amikkel állítólag lejön a szőr nem tudom olyat még nem használtam.
2020. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog, majd belejössz. Én "vágni" szoktam.
2020. jún. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!