Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 3hete van köldök piercingem....

3hete van köldök piercingem. Nagyjából begyógyult, de azért fáj még, meg picit pirosas még szár feletti részen az még mért van? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
. és már a 8milis szár kilóg. Tehát pl Árkád apacsban is egy köldök piercing szár is 500? mert most ezért újat nem akarok venni.és akkor mekkorát kéne vegyek ?
2010. júl. 31. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Kimaradt h eléggé viszket pedig kenem,és hámlik az a rész

meg ha kiveszem tisztitani akkor ott marha kemény az a rész .az mért van ?

2010. júl. 31. 15:30
 2/4 Bocipók ***** válasza:
Normális. Nekem 2 hónapig nem gyógyult meg, mert állandóan piszkáltam, pedig mondta a tetkós csávó, hogy kizárólag alkohollal töröljem át a területet napi kétszer és ne nyomkodjam, ne forgassam, ne vegyem ki. Persze, nyomkodtam ki a gennyet, meg forgattam és nem gyógyult. Aztán 6 hét múlva elegem lett, hagytam a francba, nem piszkáltam és rá egy hétre minden rendben volt.
2010. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bocipók ***** válasza:
Legalább fél évig ne vegyél újat és nem piercing boltban sikerült olyan ékszert venni, ami egyszerűen nem volt jó méretben, nem volt elég hosszú a szár és újból begyulladt (nem a fertőtlenítéssel volt gond). Szóval a helyedben máshol nem vennék köldökékszert, csak tetkó szalonban.
2010. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából tényleg semmibaja nincs leszámítva azt,hogy viszket ennyi. am meg szép visznt alkohllal nem merem ,csípni fog :S
2010. júl. 31. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!