Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lesz ha ballagáson csak én...

Mi lesz ha ballagáson csak én leszek nadrágban a lányok közül?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a szoknyákat, borzasztó állnak.

Mindíg nadrágba megyek minden ünnepségre.

Mi lesz ha most csak én leszek nadrágba? Az nagyon gáz lenne szerintem, de lehet nem, ki tudja.

Álltalános iskolás ballagásról van szó


2020. jún. 12. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ne stresszelj ezen :) nyugodtan vedd fel, ha neked ez a kényelmes.


Ma lesz nekem a bizonyitványosztásom, és szerintem én leszek egyedül nadrágba - bár ennek inkább az az oka, hogy későn vettem észre, hogy nincs nejlonharisnyám.

2020. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is mindíg nadrágban ballagtam és nem vette le közben senki rólam, nyugi!

22/F

2020. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz, mindenki azt hord, ami kényelmes neki.


Én már bánom, hogy ált suliban szoknyában ballagtam😅 Nem nagyon éreztem jól magam benne, és nekem borzalmasan állt az a szoknya.


Szóval nyugodtan menj nadrágba, ha az komfortosabb neked. Meg az a te napod szóval nem ronthatja el semmi.

2020. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. jún. 12. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Akkor én is azt hazudom mint a többi csak hogy megnyugodjál!


Áh! Semmi gond, egy nő nadrágban nőies nem szoknyában amit illő lenne legalább egyszer felvenni ,hogy megtiszteljük az eleganciával a többieket egy rendezvényen...

2020. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ötös,

Szerinted egy nadrág nem lehet elegáns? Vannak kifejezetten elegáns nadrágok, amik nem farmer anyagból készülnek.

Nem csak az össze - vissza tépett farmerek léteznek😉

2020. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Nyílván nem a tépett gatyákra gondolok, de mivel egy nőről van szó és egy egyszeri alkalomról így illene szoknyában megjelenni.

Nem halálos.

És elnézést kérek ha más a véleményem, és nem kamuzok össze-vissza mint a többi!

2020. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Harisnyás férfi!

Azt vágod, hogy egy 14/15 éves kislánynak papolsz itt a nőiességről? Vegyen fel szoknyát mert szerinted az a nőies? Gyerekeket szexualizálni erősen beteges!

Komolyan ha ennyire érdekelnek a tinik és azt akarod, hogy nőiesek legyenek akkor menj el pszichológushoz mert erősen pedofil vagy.


Kérdező, hacsak nincs egy előre megbeszélt "egyenruha" (nekünk volt, az ofő kiakadt volna, ha másban jelenünk meg) akkor vegyél fel nyugodtan nadrágot. Nem ciki egyáltalán, így felszabadultabb is leszel mert nem szoknyában feszengsz.


16/l

2020. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

16 éves kislány!


Azt metszed,hogy ez egy ünnepség ahol illik nöi ruhákban megjelenni egy lánynak?

Egy alkalomtól nem fog megbetegedni ha szoknyát visel.

Nadrágban a fiúk vannak, szoknában a lányok, egy ünnepség során.


Te sem mész a férfi pólóidban ilyen helyre gondolom...

2020. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!