Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szőr durva borosta...

Szemöldök szőr durva borosta szerű, nagyon hosszúra meg tud nőni nem követve a többi szál irányát. Mit lehet kezdeni vele? Viszket is folyamatosan. Több éve szedem mert túl hosszúra nő. Szemöldök között is sok a kósza szál ott is ki szedem. 27/F

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én használaton kívüli körömollóval méretre vágom az "idegeneket", marhajól néz ki utána, semmi nem látszik abból, hogy pár szál vágva van. Próbáltam szedegetni, csak így negyven felé már kezdett szünetet csinálni, ami meg pont nem kell erre a fejre ebben a korban. Így ezzel a pici huszárvágással visszaadtam magamnak a lehetőséget, hogy még pár év múlva nagyszerű, prémes Böhm József szemöldök alakulhasson oda.
2020. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozom, minden további nélkül lehet vágni a hosszából. (Érdemes először csak a végéből picit, ne egyből tövig.)
2020. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem de ha vágok belőle akkor még ugyan úgy tovább nő a szőr nem? És mit lehet tenni az ellen hogy nagyon viszket, ég?
2020. jún. 13. 05:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kitéped, akkor is jópárszor kinő a nagyja. Amelyik a leghosszabb, az nem sokat nő már, aztán ugyanúgy kihullik, újranő, mintha kitépted volna, csak nem roncsolódik a hagyma. Mernék fogadni, hogy szinte pont ugyanakkora a karbantartási ciklus. Egy jó hónap lehet egyébként, nemigen kell leszázalékoltatnod magad miatta... A viszketésre valami bőrnyugtató tusfürdőre áttéréssel kezdenék, és minimum naponta egyszer használnám, korona ide vagy oda.
2020. jún. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy "leszázalékoltatnod magad miatta" akkor viszont nem lehet vele mit kezdeni csak ki szedni. Mert nem szeretnék igenstelenül kinézni miatt.
2020. jún. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!