Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy hajvasalóm és szeretné...

Van egy hajvasalóm és szeretnék neki egy tokot,tartókát, amibrn könnyebb vinni vagy akar eltennem is. Egyszerűen nem találok, csupán kb hajvasalóval együtt van, honnan szerezhetnék?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem majdnem minden Remingtonhoz van valami tok, azonban nyilván nem fogok egy tok miatt venni egy újabb hajvasalót...önmagában pedig egyet találtam, ez valami Cromwell márka fekete, de akármelyik honlapon néztem még a mérete simcs megadva, és ránézésre elég kicsinek, rövidnek tűnik. 😔😔


Babyliss Steam Pure 495 e van nekem a gőzölős, ez viszonylag egész nagy, tulajdonképpen ennek keresnék valami vastagabb, "masszívabb, viszonylag ellenállóbb"tokocskát.



#hajvasaló #tok #tartó #hajvasaló tok
2020. jún. 14. 11:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!