Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mirét nem tudok barnulni a...

Mirét nem tudok barnulni a szoliban? A mai nappal együtt összesen kb 7x voltam álló meg fekvő szoliban, de a lábam nem barnul, se a vállam. Használok szolikrémet is.21/L

Figyelt kérdés
Többször voltam 6 percre, de ma már a 8-at is vállaltam. Minőségi szolikba jáok, mi a baj? Barátnőim gyorsan szépen barnulnak, de nekem csak az arcom, a karom, mg a hasam barnul. Egyébként hófehér bőröm van. Csak azért kezdem el szolizni, mert eléggé megfogta a nap az arcomat, a karomat, meg a dekoltázsomat, és hát nem szép látvány, hogy félig fehér, félig barna vagyok.

2018. júl. 11. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen a krém,5-10ezerért vannak a jobb krémek. A láb általában később barnul,ez nálam is így volt. De en krémet nem használtam. Egy nap érdemes bemenni több percre de csak egyszer különben leégsz és az nem jó. A mindennapos szoli sem jó de én is mindennap járok,de már csak szinten tartás miatt. A legelső 5 perc mindig,aztán így sorjában. De megcsinálhatod azt hogy olyan 5-6alkalom után bemész egy 15re max kijössz ha nem bírod. Ha nagyon égős vagy ne
2018. júl. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hófehér bőröd van, gondolom az a típus vagy, akit nem megfog a nap, hanem leégsz és kipirosodsz, nem? Mert akkor ezért.
2018. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyedül a lábam, meg a vállam nem barnul :(
2018. júl. 12. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mai, nem is tegnapi kérdés..de hátha aktuális még vagy másnak segít, aki majd olvassa :)

Szóval én 3 hónapig jártam egy szoliba, Ergoline-os volt a gép, tehát nem egy gagyi, nevenincs, és mit ne mondjak, az utolsó kb. 3 héten 21 percre jártam, heti 2× (3 perces zsetonok voltak), de az semmit nem fogott rajtam. 😂 Igen, azt hinné az ember, hogy tök jó barna voltam, ha 21 perceket feküdtem bent, hát nem, inkább úgy néztem ki, mint aki nem is szolizik és pénzkidobás volt csak. Viszont nem csak az a fontos milyen márkájú a gép, sőt! Járhatsz akármilyen "minőségi" szoliba, a cső a lényeg, ami benne van. Bár tény, hogy amik konkrétan az Ergoline, Chocolate Brown, Kiwisun hálózata alá tartoznak, ott valószínű, hogy tényleg minőségi csöveket használnak. Mindhárom weboldalán megtalálod az üzleteket, azok "hivatalosak", én egy kozmetikába jártam, ahol a gép volt Ergoline-os, ócska csövekkel. Átmentem egy másik helyre, ahol minőségi csövek vannak a gépben, egészséges barna színem van, olyan szép napbarnítottnak néz ki és itt elég heti egyszer 6, max 9 percre mennem, hogy fenntartsam a színt, mégis olyan barna vagyok, mint még soha. :)

A másik ok, amiért nem barnulhatsz, az az, hogy esetleg száraz a bőröd. Nekem a kozmetikusom ajánlotta, hogy szoli előtt használjak bőrradírt. Ugyanis mielőtt a mostani szoliba elkezdtem járni, akkor fehér voltam, mivel az előző szoli, ahova jártam, ugye meg sem látszott rajtam. Beszereztem egy jobb minőségű bőrradírt kb 1200-ért, azóta minden este fürdéskor az egész testemet átradírozom, amikor tudom, hogy másnap szoli. :) (Munka után megyek, így aznap nem tudom megtenni, de lehet aznap is, amikor mész szoliba). Ez is elősegíti, hogy az a száraz bőr lejöjjön és könnyebben barnuljak, illetve testápolót is használhatsz rendszeresen. Egyébként használj krémet, lehetőleg bronzosítósat vagy olyat, amiben van önbarnító. Ezek szintén segíteni fognak, hogy könnyebben barnulj, plusz az önbarnítós már fog neked egy kis színt adni. :)

2018. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!