Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van másnak is köldökpiercingje...

Van másnak is köldökpiercingje? Ilyenkor a jó időben szokott félmeztelenül lenni? (Lent folytatom.)

Figyelt kérdés
Mások megszokták sasolni? Mi ilyenkor a tapasztalat? Furcsán néznek, vagy érdeklődve, esetleg beszólnak miatta?

2020. jún. 15. 13:10
A kérdező szavazást indított:
van köldökpiercing
nincs köldökpiercing
nincs, de gondolkodom, hogy berakatok
ha van: -más láthatja
- más nem láthatja
-inkább tetszik másoknak
-másoknak inkább nem tetszik
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de begyulladt tőle a koldokom, ki kellett vetetni, igy eselyesm se volt mutogatni. :(
2020. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Van a köldökömben is meg mas egyébb helyeke. Nem zavar ha látják. Megsasoljak őket rendesen 24L
2020. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Én nem nézném meg jobban, mint piercing nélkül

20F

2020. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Felhívnám a figyelmet, hogy meleg kategóriában van kiírva :D Egy pasinak köldökipercing sem kell, ha hasvillantó pólóban van akkor is meg fogják "nézni" mondjuk a többség nem azért mert akar tőle valamit, hanem mert kilométerekre süt róla hogy meleg és egyfajta "csodabogárnak" nézik.


Egy nő esetében meg... attól függ mennyire csinos az a lány. Egy 120 kg-s hájas hasú donnatonna esetében senkit sem érdekel hogy piercingje is van, egy csinos, jó alakú, sportos hasú lánynál viszont megnézik, de amúgy is megnéznék piercing nélkül is.

2020. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, de kb. el is szoktam már felejteni, régen csináltattam. Crop top-ot nem hordok, úgyhogy utcán nem szokták látni. Strandon sem látom, hogy nagyon érdekelne bárkit is. Ismerősök szoktak meglepődni, ha valamilyen helyzetben meglátják, mert nem néznék ki belőlem, hogy van.
2020. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!