Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szem...

Bagolyány kérdése:

Mit gondoltok erről a szem színről?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is ugyan ilyen van és nem szeretem. Többen is azt mondták erre hogy szürke és semmilyen, ami engem is elbizonytalanított. Maga a zöld szemmel nincs semmi bajom és nagyon szeretném, ha ilyen lenne.

[link]

Mit gondoltok amilyen nekem van az valójában milyen színű? Több helyen is olvastam hogy a zöld szemű nők szexik és a többi... csak azt nem tudom hogy vajon az a zöld is számít ami nekem van?


2020. jún. 18. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az első képről nem nagyon lehet a szemszint megállapitani valami zöld de én nem látom a különbséget
2020. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt talán jobban látszik

[link]

2020. jún. 18. 17:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint ennél a színésznőnél
2020. jún. 18. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennék a színésznőnek a szemét zöldes-szürkésnek látom. De amit elsőnek linkeltél a kérdésed alatt, az szerintem egyértelműen zöld. Nem élénk zöld, de szerintem attól még az. Amit linkeltél másodiknak, az nekem meg pont, hogy nem tetszik, az első képen levő szemszín nekem szép.


Amúgy ne búslakodj, szép az a szemszín.

2020. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is pont ugyan ilyen.

Uborkaszem 😄

Amúgy szép ez a szemszín, ne bánkódj.

2020. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindket linkelt képen gyönyörű szemszínek vannak
2020. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!