Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség! Mit rontottam el?

Segítség! Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Szóval kezdő vagyok a körmözésben. Nincs iskolám, csak magamnak és egy-két barátnőmnek a körmét csinálom. Minden cucc megvan, meg is tudom csinálni a körmöt, viszont nem tartós, hogy pl 3 hétig a körmön maradjon a zselé. Nem hiszem, hogy a minőséggel lenne baj, mert minden cuccom Cristalos, biztos a technikámmal van a baj. De mi lehet? Mindent úgy csinálok, ahogy a yt-on és a volt körmöseimtől láttam, mégis vagy letörik a köröm hamar, vagy max egy hét után leválik a zselé. Szerintetek mi lehet a baj?

#köröm #műköröm #kezdőkörmös
2020. jún. 18. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Ha felválik, az nem megfelelő előkészítés. Ha letörik, akkor nem megfelelő anyaghasználat. Vagy keveset viszel fel, vagy a kialakítása nem megfelelő.
2020. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, nem jól készíted elő a körmöt. A körömágy bőrének feltologatása, a lenőtt részek felkaparása bőrfeltoló-kaparóval nagyon fontos, mert ha nem távolítod el maradektalanul az levegősödéshez, leváláshoz vezethet. Ha nem fényteleníted eléggé az is tapadási problémákhoz vezethet valamint az is, ha nem távolítod el a keletkezett port a folyamat közben. Az is baj lehet, ha nem várod ki a hatóidőt a nail prep és a bonder közt a hatóidőt, ha csak felkened gyorsan, egymás után az előkészítő anyagokat és már viszed is fel a zselét az negatívan befolyásolhatja a műköröm tartósságát. Epítésnél, ha nem jól helyezed fel a sablont az is gond lehet, ha tipet használsz annak a ragasztása is okozhatja a gondot.
2020. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!