Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményt kérnék a képeimre?!

Véleményt kérnék a képeimre?!

Figyelt kérdés

Felrakok két szerkezetlen képet.Csak megszeretném tudni,hogy a szépségideálba tartozok-e,vagy épp ellenkezőleg?!

Ám nem kell lehordani,vagy mittudomén :]

[link]

[link]


2010. aug. 1. 00:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek veled, nem az a nő vagy akik után sztem megfordulnának a pasik az utcán vagy a strandon, és a kocsiból se készteted őket dudálásra.

Sőt még egy építkezésen sem lenne sikered.


DEE!!!

Pont az ilyen érdekes arcú lányokban szokták meglátni a modellügynökök a lehetőséget.

Mert karakteres arcod van, ezért egy két jó beállás, haj smink és akár még kereshetnél is a külsődből.

2010. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszik. Szerintem jó. Láttam már nagyon sok rosszabbat és nagyon sok olyat is akik azt hitték milyen jók közbe meg nem (ezek általában a festett hajú harcosok meg a héliumos szőkék voltak)
2010. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az elsővel! + még hozzátenném, hogy tetszik a stílusod, ez az eredeti hajszíned? nagyon jó
2010. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Igen eredeti,büszke vagyok rá. :D

Ám nagyon hasznos válaszokat kaptam.Kösözönöm!

Főleg az elsőnek köszönöm,mert tényleg ajánlották már a modellkedést meg stb. de én egyenlőre még a "sulistanulósdoktorátus" lány vagyok. :D

De azért,megéri átgondolni.

2010. aug. 1. 00:53
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

szép vagy, és az első nagyon jól írta, hogy jó modell lehetnél, van benned valami ami a mai lányokból hiányzik...

persze a tanulás mindenek előtt, mert a modellkedésből nem lehet megélni nálunk.

2010. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik olyan egyedi az arcod szerintem szép vagy:) Amúgy hány éves vagy?
2010. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szimpatikusnak tűnsz,de őszintén megmondom minden bunkóság és rosszindulat nélkül,hogy nem tartozol abba a szép csaj kategóriába,viszont aranyos vagy!
2010. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

15 :D

És félév múlva Németországba költözök,szóval,ott nagyobb lesz az esély a modellkedésre :]

2010. aug. 1. 01:03
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát simán kinéztelek a 2. kép miatt 18-20-nak is:D Német fiúknak szerencséjük lesz:)
2010. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem van benned valami. Az első kép meg nagyon jól sikerült, ahogy a hajad az arcodban, meg hogy fekete fehér. Szerintem nem vagy csúnya.:)


15/L

2010. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!