Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ez a kérdés főleg...

Lányok, ez a kérdés főleg hozzátok szól: Szerintetek egy férfinak borotválnia kéne a hónalját, vagy az férfiasnak számít-e ha szőrös?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Mindenképpen le kell borotválni!
Nem kell, mert férfias!
66 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem muszáj borotválnia, viszont azért ne legyen 10 centis a szőr.
2020. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, hogy milyen a szőrzet. De alapvetően én is azt gondolom, hogy nem feltétlen kell full csupaszra, viszont ha 10centis fekete szőr villan ki, azért az visszataszító. Az is elég, ha csak vissza van vágva, főleg, ha világos.
2020. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Arra szavaztam, hogy nem kell, de igazából nekem mindegy. Ha neki attól jobb akkor szedje le, nem ez dönt a kapcsolatról.
2020. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem "férfias", de nem várom el, hogy borotválja. Ha tisztán, szárazon és szagtalanul tartja, akkor részemről annyi szőrt hord ott, amennyi neki jólesik. Ha semennyit, akkor semennyit.
2020. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Nem kell borotválni. Ha nem kócos büdös és csúnya, akkor mindegy.

A borotva se kell feltétlen, bőven elég amúgy visszanyírni rövidebbre, ha zavarja a természetes.

2020. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Áhh,dehogy!

Döntsük már el,hogy hideg vagy meleg!!

Egy kissé már diktaturikus egy férfi élete ezektől az elvárásoktól!

Itt legyen szőrös ,de egy kicsit, ott ne legyen.

Ne túl passzos legyen a gatyája csak kicsit,de ne is túl bő.

Ne vegyen fel rózsaszínű pólót vagy ha mégis akkor enyhe rózsaszínt.


Meg áll az ember esze-fhasza,ha úgy kéne élni ahogy a divatdiktátorok előírják.

Még jó,hogy én szharok mindenkire és magamnak öltözöm.

F.

2020. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem csúnya, ha szőrös. De ez ízléstől függ, az meg mindenkinek más. A nagy nemzetközi divatházak ÁLLANDÓAN ÉS CSAKIS olyan fotókat készítenek a férfimodellekről, ahol a hónalj szőrösen van hagyva, a mellkas pedig csupasz. Már vagy 20 éve így van, az összes divatoldalon, magazinban.

Ez nekem visszataszító. Én undorodom a férfi hónaljszőrtől. Jó, azt elismerem, ha világos színű, és nagyon rövid, akkor azért az úgy elmegy. Nem kell mindig tükörsimának lennie. Bár az a legszebb, legvonzóbb. Ha pedig sötét színű a szőre, azt ki nem állhatom, nagyon ízléstelen látvány.

Mármint nekem. Sokaknak biztosan bejön.

Ha már szőr, nekem pont az ellentéte tetszik annak, mint ami a trend. Vagyis amit én férfiasnak, vonzónak tartok, az a csupasz hónalj, és az enyhén szőrös mellkas. Rövid szőrszálakkal, és lehetőleg világosabb szőrzettel.

2020. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A honaljt mindig.
2020. dec. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezt elsősorban neked kellene tudni eldönteni. Nem lehetsz valami határozott egyéniség. A lányok nem ennek alapján fogják eldönteni,hogy férfias vagy e. Viszont uszodában,strandon láttam a nyáron,hogy nagyon sokan leszedik.
2020. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, tudod-e szagmentesen tartani. Ha igen, lehet szőrös. Én nem tudom. Nő létemre az enyém sokkal jobban szagosodik, ha akár csak egy kicsit is szőrösen hagyom.

Nyáron tényleg csúnya látvány amúgy, egy izzadt, összetapadt, csatakos hónaljkutya. Meg neked is jobb, ha nem hordasz egy nedves csomagot a hónod alatt. Sokkal hamarabb megszárad adott esetben a hónalj, egy kis szél is megszárítja nyáron, ha nem szőrös.

Praktikusabb, kellemesebb viselet. Télen lehet szőrös, de csak ha bűzmentesen tudod tartani.

2020. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!