Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melltartóval vagy anélkül?

Melltartóval vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Egyesek azt mondják hogy kell melltartó, mások meg hogy nem.

Leírnátok hogy ti mitcsináltok, és szerintetek az a jó ha egész nap rajtam van vagy ha nincs??

Indokkal ha lehetne.

És kort és nemet is légyszíves!

Köszi.:D


2010. aug. 1. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Hmm, érdekes kérdés :)


A melltartó alapból egészségtelen, mert hamar elkezd lógni a mell (állítólag). Nem tudom így van e , de én melltartó nélkül még a szobából sem megyek ki, nem hogy utcára! Igénytelenség!

2010. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kezd el lógni a melled a melltartótól ha túl szoros és elszorítja a hajszálereket,ha jól hordod akkor pont h tartja a melleket így nem fognak később(annyira)lógni.Amúgy mindig van rajtam melltartó.
2010. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem igénytelenség, csak ha úgy néz ki a melled! Ha szép, formás melleid vannak akkor már csak a kiválasztott felsőtől függ, hogy veszel-e alá melltartót!

Én az ujjatlan, váll nélküli felsőimhez nem szoktam melltartót venni, mert szerintem a szilikon pánt gusztustalan, ha meg nincs pántja akkor meg hülyén néz ki. Pánt nélküli melltartóm is van, de ha már megtehetem, hogy nem veszem fel, akkor miért ne? Egyébként a párom imádja amikor nincs rajtam melltartó a ruha alatt. =o)


Ilyenekre gondolok:

[link]

2010. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én többnyire hordok melltartót, viszont van néhány felsőm, ami anélkül jobban áll, és azokat anélkül hordom ^^
2010. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is hordok melltartót, de most hogy nyár van és begyulladok a melltartóban, így egy sport melltartót hordok kényelmes, ne izzadok meg benne, de csak otthon szoktam hordani. De ha elmegyek valahova akkor felveszem a melltartót :)
2010. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem sajna mindenképp kell, mert elég nagy mellem van :S (85 C-D) ha itthon vagyok sosincs rajtam, de ha megyek valahova, akk persze felveszek egyet. ki se mozdulnék nélküle a házból. kényelmesebb nélküle, mert sokszor fáj a hátam a melltartótól :S

22/L

2010. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
57%

Nem gondolom, hogy igénytelen lennék ha nem hordok melltartót... :-) az milyen igénytelen, ha egy pánt nélküli felsőből kint van a szilikonpánt. Pfujjj! Amíg megtehetem, addig nem hordok melltartót, persze ing alá, fehér felső alá kell, munkahelyen mindig van rajtam, ez olyan etikett nálunk, vagy mi!

23 L

2010. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
bizonyára jól néznék ki ha 75 E vel nem hordanék melltartót. A mellnek súlya van, meg kell tartani, támasztani alulról.
2010. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig hordok melltartót, kivéve este alváshoz, mert az egészségtelen. Szerintem akinek viszonylag nagyobb melle van, az mindenképpen használjon melltartót, mert a gravitáció igencsak lefelé húzná a melleket, így pedig nyúlik a tartószalag.

Akinek kicsi és mondjuk meg sem mozdul, amikor mozog annak tényleg felesleges otthon melltartót használni.

Elvégre azért mellTARTÓ, mert tartania kell valamit, nem csak azért, hogy takarjon valamit, akkor lehetne melltakaró is a neve! :)

2010. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!