Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó/gáz az alakom? (KÉPPEL) És...

Jó/gáz az alakom? (KÉPPEL) És ruha nélkül miért ilyen gusztustalan? :S Hány pontot kapnék ruhában/anélkül 10ből?

Figyelt kérdés

Ruhában, olyankor egész normálisnak látszik:

[link]

[link]


Anélkül katasztrófának érzem:

[link]

[link]


- túl fehér a bőröm, de a napozás tönkreteszi, akárhogy hidratálom

- annak ellenére, hogy jó ideje diétázom, és már pár kilót magam mögött tudhatok, aránytalanul nagy a hátsóm és vastag a combom

- emellett befigyel a narancsbőr

- 33-as a nadrágméretem, ami miatt alig találok magamra ruhát és ez nagyon frusztrál (ez a leggázabb sztem:S)

- az arcom is fura, néha átlagosnak/kicsitszépnek látom, de a legtöbb esetben otromba, durva vonásokat látok

- még ha valakinek be is jönne a "husisabb" test, tuti nála se lennék befutó a mikroméretű melleim miatt :(


Mi a véleményetek?

Mit tehetnék, hogy több önbizalmam legyen?

Hogyan lehet valakinek szebbé tenni a vonásait?


2011. szept. 21. 23:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban el kéne fogadnod, hogy körte alkatú vagy, amivel lehet sok mindent kezdeni, de akkor is ilyen alakod van.

Nem írtad, hogy sportolsz-e.

Amúgy ezt nem kell ezt beállítani, úgy, mint egy tragédia, egyszerűen körte vagy, mint még rengetegen, amivel sok mindent lehet kezdeni. Még megpróbálhatnál számodra előnyösebb fehérneműt venni.

A vonásaidhoz, pedig: A jó smink csodákra képes:)

2011. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz, nincs okod önbizalom hiányra, L
2011. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%
ha már itt tartunk én ringló alakú vok, ezzel lehet mit kezdeni? :D
2011. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most nézd meg a második fehérneműs képed és kezd el szépen megszámolni a bordáid. Nem vagy undorító egyáltalán.

Ruhában simán adnék 8pontot és anélkül sem vagy kevesebb. :-)

2011. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

hát igen, a körte alak :( de ez teljességgel kizárja, hogy pl ilyen testem legyen? [link]

az nem baj, ha a fenekem nagyobb marad, csak lenne valami formája, meg ne lenne ennyire rücskös :S

milyen az a ringló alkat? :D


egyébként sportolok, most suli miatt kevesebbet, de nyáron megvolt a heti 5 :) futás, súlyzózás, kardio edzések általában.

2011. szept. 21. 23:39
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

Te mekkora hülye vagy, már ne is haragudj :)

milyen husis testről beszélsz, kilógnak a bordáid!

ha 40 kilósra fogynál, akkor is ilyen combos-fenekes típus maradnál

jól nézel ki

nyilván nem te leszel az év bombanője, de sok lány a földhöz verné örömében a seggét, ha holnap reggel a te testeddel ébredne

én is :DD

2011. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

23.38: hiába látszanak ki a bordáim, ha a fenekem orbitális :(


és még mindig bőgök, ha nadrágot kell vennem. nem találok méretet magamra, és általában a "duci" kollekcióból kell válogatnom, aminek se fazonja, se divatja... csoda, hogy kövérnek érzem magam?

2011. szept. 21. 23:40
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
A csaj akit linkeltél tiszta photoshop!:D Sporttal sokkal formásabb lehetsz, nyugi.
2011. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

23.38 as vagyok

Akarod h mutassak nagy feneket? :-)

Ha te magad elhiszed h igen is nincs baj az alakoddal mások is el fogják hinni, már pedig nincs mit szégyelned.

2011. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy megnyugtat, de nekem ruhában sem tetszik...
2011. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!