Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek , mi az ami rendese...

Mit tegyek , mi az ami rendesen befogná a hajam?

Figyelt kérdés
Ma befestettem a hajam schwarzkopf live lila hajfestékével amiről utobb derült ki hogy hajfesték, én azt hittem hajszinező hát nagyon kiakadtam pedig van ahol hajszinezőként árulják nem is értem . A doboz oldalán meg 1mm es betüvel oda van írva hogy tartós hajfesték.De megnéztem a többi festéket amik itthon vannak és azokon is pl palette szőke hajfestéken meg az van hogy hajszinező kiérti ezt ,Szóval hajam az lila konkrétan mint egy paróka lila azt hittem hogy nem lesz ennyire intenzív a szin miútán elolvastam a dobozt meg a papírt de én hülye rábsztam Amugy ez elött szőke volt a hajam az sem a legszebb árnyalatban ezért is döntöttem a változtatás mellet de most muszály lesz valamit kitalálnom hogy mi az istenel fessem be hogy ne legyen lila a hajam esetleg egy sötét padlizsán az befogná Másrészt ma festettem be akkor ha esetleg hétvégén befesteném akkor annyira nem lenne gáz nem Mármint a rövid idő miatt gondolom.Így is nagyon törik de most jól megcsináltam ezt Kioktatást nem kérek annál inkább tanácsot Igen nekem is megfordult a 0lásgép a fejembe Ha a padlizsán nem fogja be akkor fogok egy feketét aztán kész de nem akarok fekete lenni

2020. jún. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha meg akarod tartani a szőke színt, akkor ne kapkodd el azt padlizsán színt.

Azt is jó nehéz eltüntetni (tapasztalat sajnos).

Szerintem menj el fodrászhoz. Nem rosszból mondom csak ő ki tudja neked ütni egyenletesen, hogy ne maradjon foltos.

Ha most nem tudsz elmenni, akkor én a helyedbe hagynám köpni, idővel felkennék egy rezesebb szőkét (hátha semlegesíti), aztán fokozatosan természetes szőkére váltanék vagy olyanra amilyen eddig volt.

2020. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hagynám kopni (basszus ez a pötyögés kikészít)
2020. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nem olyan gáz a lila szerintem.
2020. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Head & sholders kihozza a szint en mar 2x igy szedtem ki ugyan ezt a voroset. Igaz lassan de kiszedi annyi a titok hogy 1-2orara hagyd rahta es ugy mosd le, az illata mindegy bar en a hidratalosat hasznalom (kek es mandula van az elejen) de szerintem az illat mindegy.
2020. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!