Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a modellek által...

Szerintetek a modellek által képviselt vékonyság a szép?

Figyelt kérdés
Főleg a fiúktól kérdezem de a lányok véleményére is kívánsi vagyok! Írjátok meg légyszi, hogy mit gondoltok erről!

2020. jún. 25. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Az nem szép, hanem beteges.
2020. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem tartom szépnek, sőt!
2020. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Úgy tapasztalom, hogy két fajta modellügynökség létezik:

- az egyik az egészségtelen, betegesen gebe alkara van rákattanva,

- a "plus size" modellek pedig 90%-ban a másik véglet, ami meg már egészségtelenül túlsúlyos.

Én azt mondom, hogy egy vékony, egy átlagos, meg egy teltebb nő/lány is lehet szép. Voltam már rákattanva 70, és 50 kilós lányra is. Mindegyikben volt valami irtóra vonzó. De sem a durva túlsúly, sem a beteges soványság nem vonz.

Egy olyan lányt ismerek, aki modell volt, és tényleg szépnek találom, bár ő pont azért hagyta abba a modellkedést, mert - úgy, hogy most is nagyon vékony - legalább 5 kiló mínuszt vártak volna tőle. Ő meg nem akarta az egészségét kockáztatni, soványabban már zavaróan gebe lenne.

2020. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Szépnek a szó művészi értelmében talán mondanám, so-so, nem olyan ritka. Na de az, hogy valaki vonzó is legyen modellvékonysággal, az elég ritka. Ez régen is így volt, sokkal kevesebb férfi találta vonzónak, csábítónak, mint ahány nő hitte.
2020. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Le lehet pontozni, én szépnek tartom a modelleket.

Ismerek sok modellt, mindannyian azért választották ezt a szakmát mert egész gyerekkorukban bántották őket a magas vékony testalkatuk miatt.

Sőt a tévhitekkel ellentétben nem éheztetik magukat, sőt.

Kérlek hanyagoljatok a beteges és a girnyó jelzőket, nagyon bántóak :(

2020. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, senki sem mond semmit rájuk. Csak egyszerűen érdekel hogy mit gondoltok szépnek! Mert mindenkinek más az ízlése, stílusa. És ezért van akinek bejön, de van olyan is akinek nem tetszik.
2020. jún. 25. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

Kérlek hanyagoljatok a beteges és a girnyó jelzőket, nagyon bántóak :(

A betegest nem mi mondjuk, hanem az orvostudomány (17-18 alatti BMI)

2020. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem kimondottan bejönnek. Sok modelt sose néztem, még gyerekkoromba se emlékszek, mégis mióta az eszemet tudom a vékony lányok tetszettek/tetszenek. Sokan mondják, hogy biztos a "média agymosása", én kétlem. Akkor a nagy mell is tetszene... pedig én példáué azt sem tartom szépnek, kisebb párti vagyok (+ általam szépnek gondolt alakhoz az is arányos)
2020. jún. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Az anorexia betegség. Ez tény, akár tetszik, akár nem.

És nem szép.

2020. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!