Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utazáskor nagy melegben...

Utazáskor nagy melegben hogyan lenne célszerű szállítani a shea vajat? Folyékonyra megolvad a nagy melegben. 33 órás buszos utazásról van szó.

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy kifolyjon.

Valakinek van a témával kapcsolatban jó ötlete?


Ha autóról lenne szó, akkor könnyen meg tudnám oldani, de azt nem tudom, hogy a buszon hova tudnám tenni a tégelyt.


Mindenképpen kell nekem a shea vaj, nagyon érzékeny a bőröm bizonyos területeken.



2020. júl. 3. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg nagyon maceráns :/ meglehet, hogy még az is jobban megéri, ha ott veszel egy újat.
2020. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az jó lenne, de utazás közben is valószínűleg használnám (nagyon érzékeny a bőröm és van, hogy többször kell kenni napközben).
2020. júl. 3. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan hűtőtáskát, aminek táska formája van, de van benne egy hőszigetelő betét. H&M-ben is láttam, de Pepco, Kik is tele van ilyenkor. Még jól is néznek ki. Gondolom enni-inni úgyis viszel az útra. Vannak kisebb méretben is. Teszel bele egy lefagyasztott hűtőakkut, meg hideg esetleg fagyasztott italokat, így azért egy jó darabig bírnia kell, nyilván nem marad végig fagyos, de a shea vaj tuti nem olvad el.
2020. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösziiiii! Ez nagyon jó ötlet!!!


Mennek a zöldek!

2020. júl. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!