Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megégett a hasam és a fenekem,...

Megégett a hasam és a fenekem, vagyis piros lett 9 perc szolitól. Legközelebb (gyógyulás után) is meg fog égni 9 perctől? Vagy menjek csak 6-ra?de az meg se látszik

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem hólyagos csak olyan mintha megkapta volna a vízparton a nap
2020. júl. 3. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Legközelebb 12 percre menj, az garantáltan látszani fog. Amúgy hallottad már, hogy a napozás is barnít?
2020. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondod. Azt hittem a holdazás. De köszi, hogy szóltál. Bár nem tudom hogy hallgassak-e rád, mert úgy látom a szövegértés nem megy. Ugyanis rossz helyre írtad a válaszod, mert nem ezt kérdeztem.
2020. júl. 3. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, még picit feszülni fog a bőröd. Viszont, én a szolizást 3 éve befejeztem. Azóta szinte fellélegzett a bőröm.
2020. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Inkább menj 6 percre. Meg fog az is, csak nem olyan látványosan mint a 9 perc.

Nekem elég 7 perc is, könnyen barnulok,viszont az anyajegyeim miatt ritkán szolizok.

2020. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!