Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a sötét...

Mit lehet tenni a sötét karikák ellen? Sőt nem is sötét, hanem inkább piros és lila.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megfogalmaztam. Így akartam írni: Mit lehet tenni a sötét karikák ellen? Sőt nem is sötét, hanem inkább piros és lila.
2020. ápr. 11. 17:21
 2/6 Elmacha2 válasza:
Próbáld meg azt,hogy a szemed alatti területen jéggel "simítsd át" többször vagy hideg vízzel mosd meg. Nekem általában ezek valamennyire normalizálják. Ha korrektort szeretnél rá használni,akkor valami jobb félét használj rá,az hátha eltünteti. Nekem eddig semmilyen márkájú nem vált be,csak valamennyire elhalványította.
2020. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy nem tudom, lehet van rá valami műtét, ilyen lézeres vagy nem tudom. Többször kipróbálom a javaslatodat is, köszi mégegyszer. 🙂
2020. ápr. 13. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:

először is, győződj meg róla, hogy esztétikai hiba vagy szervi probléma?! fontos, okozhatják betegségek is, nem ijeszteni szeretnélek, csak tudj róla.

nekem szinte fekete árkok vannak a szemem alatt...(anyámnak is hasonló) ha kimegyek utcára, akkor 3 réteg korrektor, más mód nincs.

2020. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszodat is.
2020. ápr. 15. 14:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem inkabb ilyen pirosas lilas, es kozvetlen a szemem alatt, kicsit eres is. Lehet elkene mennem megnezetni
2020. ápr. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!