Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik órát választanátok lányok?

Melyik órát választanátok lányok?

Figyelt kérdés
Két óra márka közül nem tudok dönteni, a Daniel Wellington illetve a Paul Valentina között. Szerintetek melyik a jobb minőségű, melyiket választanátok?

2020. júl. 4. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyiket sem, bóvlik.
2020. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Neee, ne ezek közül válassz szerintem :) Sokkal jobb ár/érték van mondjuk Casio, Seiko, Orient, Citizen, Tissot, de akkor már Fossil márkáknál is.
2020. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miert lennenek rossz minoseguek?
2020. júl. 4. 22:45
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem azt mondtam, hogy rossz minőségűek, hanem hogy ugyanennyiért kapsz horológiai szempontból sokkal kiemelkedőbbet, aminek még történelme is van.


A legtöbb ilyen divatmárkás óra nagyon messze van a "jó" minőségtől. Általában egy nagyon egyszerű, kínában készült közepes minőségű tokba source-olnak egy kínai, vagy jobb esetben japán kvarcszerkezetet, rácsapnak valami nagyon alap bőrszíjat, Kínában olcsó munkaerővel összerakják, megszorozzák az árát kb 4-gyel és úgy adják el.


Nem tudom, konkrétan melyikre gondolsz, de garantálom, hogy logo nélkül ugyanolyan, vagy közel ugyanolyan minőségben meg tudom találni neked Aliexpressen, Amazonon vagy hasonló oldalon kb 10-20 dollárért.

2020. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek marketinges zsenik, de az óráik nem olyan jók, hogy megérjenek annyit, amennyiért adják őket, pusztán ezt akarom mondani :) Még ha a horológia, meg a történelem nem is izgat annyira, akkor is igaz marad, hogy sokkal jobb ugyanennyiért.
2020. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezek 2 dolláros kínai hulladékok.
2020. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Ezek maximum 10dolláros, kínai bóvlik, amik semmit sem érnek.

Én a helyedben vennék egy Seiko-t.

2020. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kár, hogy azok nem igazán tetszenek :/
2020. júl. 8. 08:47
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Írtam 6 márkát, közösen több száz órájuk van. Egyik sem tetszik...?
2020. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj, legalább egy Casio színvonal legyen meg. Ne legyél ennyire igénytelen.
2020. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!